Techgame.pl
Elden Ring logo gry

materiały prasowe

Przecieki na temat Elden Ring i Bloodborne 2

4 Marca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Bloodborne okazało się hitową grą From Software zdobywając rzesze fanów na całym świecie. Najnowsze przecieki sugerują, że studio From Software nie pracuje obecnie nad kontynuacją. Wiadomo natomiast, że deweloperzy tworzą inne gry. Wśród nic

Bloodborne ukazało się w w marcu 2015 roku i z miejsca podbiła serca fanów Dark Souls zdobywając ocenę na poziomie 92/100 w serwisie Metacritic. Wielu recenzentów chwaliło produkcję za świetne przeniesienie mechanik z Dark Souls i wykreowany, stylizowany na XIX-wieczną Anglię, wiktoriański świat. Bloodborne zdobyło wielu fanów, któzy do tej pory nie mogą doczekać się kontynuacji.

Bloodborne 2 - nie

Na forum ResetEra, w wątku poświęconym grom autorstwa studia From Software, użytkownik o psudeonimie Omnipotent wypowiedział się na temat nowych gier będących aktualnie w produkcji. Ku zdziwieniu fanów, sugeruje on, że choć japoński deweloper pracuje obecnie nad paroma tytułami, żadnym z nich nie jest wyczekiwana druga część Bloodborne. Naturalnie takie informacje należy traktować z przymrużeniem oka, jednak Omnipotent regularnie dawkuje nowe przecieki odnośnie Elden Ring, czyli najbardziej ambitnej gry studia.

Elden Ring - tak

Nowe informacje odnośnie Elden Ring zdradzają (zgodnie z wcześniejszymi przeciekami), że tytuł osadzony zostanie w pełni otwartym, rozległym świecie, który nie zostanie niczym ograniczomy, a gracz będzie w stanie dostać się w każde widoczne miejsce. Świat ma być na tyle duży, że obecna będzie mechanika jazdy konno, a nawet walki z wierzchowca. Przeciwnicy mają przemieszczać się po świecie i reagować na zmiany pory dnia i pogody. Nie jest to dużo, ale w pewnym stopniu potwierdza poprzednie przecieki dotyczące wyczekiwanej produkcji. Potwierdzone informacje o Elden Ring dotyczą głównie jej twórców - głównym projektantem ponownie został Hidetaka Miyazaki, autor chocażby Dark Souls czy Sekiro: Shadows Die Twice. Pomocą przy projektowaniu świata, jego zasad i postaci zajmuje się zaś George R.R. Martin, amerykański pisarz, znany z cyklu Pieśń Lodu i Ognia, na podstawie któego stworzono serial Gra o Tron. Nie znamy daty premiery produkcji, jednak wiadomo, że ukaże się na PlayStation 4, Xboxa One i PC i zapewne również na konsole nowej generacji.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >