Techgame.pl
SONY PlayStation 4

Canva

Przegląd gier rodzinnych i towarzyskich. Supercena PS4

25 Maja 2020

Autor tekstu:

Barbara Daszuta

Udostępnij:

Tradycyjnie w maju ceny konsoli PlayStation są najbardziej korzystne. Promocje są podyktowane sezonem Pierwszych Komunii. PS4 to od lat spełnienie marzeń wielu dzieci i dorosłych!

Konkret: Konsola PS4 1TB  [sprawdź niższą cenę w sklepie] z dwoma padami DualShock 4 jest teraz w mega atrakcyjnej cenie. Obalamy mity: Nie wszystkie gry wzbudzają agresję. Zarówno relaks, jak ćwiczenia umysłowe lub po prostu wspólna zabawa są potrzebne i dobre.

Gry rodzinne i towarzyskie

Wiedza to potęga [klik] Gra quizowa dla całej rodziny. Od 3 roku życia.Ukryty Plan + Wiedza To Potęga + SingStar Celebration + To Jesteś Ty Korzystny pakiet czterech gier towarzyskich.Little Big Planet 3 [klik] Seria od lat ciesząca się ogromną popularnością. Już od 3 roku życia, do gry w 4 osoby na kanapie lub przez rozgrywkę online (z pakietem PS Plus). Gra za 1 zł w pakiecie z kontrolerem. Rayman Legends [klik] Od 7 roku życiaRatchet & Clank [klik] Od 7 roku życia Lego Gwiezdne Wojny: Skywalker Saga [klik] Zabawa dla wszystkich fanów SW i Lego. Od 7 roku życia.  

Gry relaksacyjne

Dreams [zobacz online] Gra, która pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu. Kolorystyka i łagodna muzyka da chwile wytchnienia przed snem. 

Gry przestrzenne i matematyczne

Minecraft [wybór redakcji – zobacz online] Dzięki tej grze nie tylko można opanować działania matematyczne (dodawanie, mnożenie, obliczanie powierzchni pola i objętości bryły, ale także poznać podstawy działania układów elektronicznych! Ponadto gra ćwiczy pamięć i cierpliwość oraz uczy działania strategicznego

Gry sportowe

Captain Tsubasa: Rise Of New Champions [nowość – zobacz online] Dynamiczna gra sportowa od 7 roku życia i prawdziwy rarytas dla miłośników japonii i anime dorastających w latach 90.Need for Speed Heat [zobacz niższą cenę] Kultowa gra dla fanów motoryzacji i wyścigów. Gra z polskim dubbingiem a ponadto steelbook gratis i cena niższa o 100 zł

Dodatkowo warto wykupić pakiet PlayStation Plus [sprawdź cenę], dzięki któremu otrzymujemy co miesiąc dwie gry za darmo, dodatkowe rabaty na gry w PS Store i możliwość rozgrywek online. Warto wiedzieć, że PS4 pozwala nam na korzystanie z platform typu Netflix i YouTube, co jest przydatne przy telewizorach bez funkcji smart. 

Artykuł zawiera lokowanie produktów

Podobne artykuły

Logo Xbox

Gry

Jak grać w chmurze dzięki Xbox Game Pass?

Czytaj więcej >
Monster Slayer

Gry

Premiera nowego Wiedźmina tuż za rogiem. Co wiemy o The Witcher: Monster Slayer?

Czytaj więcej >
Netflix

Gry

Netflix wchodzi w świat gamingu? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
Wildstar

Gry

Gry, które umarły. Pamiętacie te tytuły MMORPG?

Czytaj więcej >
Heroes of might and Magic 3

Gry

Nieśmiertelne gry. Nadal w nie gramy pomimo upływu lat

Czytaj więcej >
Deathloop

Gry

5 najciekawszych tytułów z tegorocznego State of Play. Premiery tuż za rogiem!

Czytaj więcej >