Techgame.pl
Fragment gry NBA 2k20. Koszykarz Miami Heat.

flickr

Znamy oficjalne polskie ceny NBA 2K21 na konsole nowej generacji. Jest drożej, ale nie jest źle

21 Lipca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Nadchodząca, nowa generacja konsol, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X, niesie ze sobą widmo podwyżek cen gier. Dotychczas znaliśmy jedynie zagraniczne ceny wybranych gier, w końcu pojawiła się informacja na temat polskich.

Parę tygodni temu informowaliśmy o tym, że nadchodząca generacja konsol może przynieść ze sobą podwyżki cen gier. Wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście tak będzie, ale podwyżki prawdopodobnie będą nieznaczne.

Nowa jakość, nowe ceny

Do premiery konsol następnej generacji coraz bliżej. Znamy już coraz więcej informacji na temat najnowszych urządzeń od Sony i Microsoftu, z każdym miesiącem poznajemy również kolejne tytuły, w które będziemy mogli grać od premiery. Na początku miesiąca poznaliśmy wstępne ceny za grę NBA 2K21 i wynosiła ona 69,99 dolarów lub 74,99 euro. Ceny te odbiegają w górę od standardów cen gier na konsole obecnej generacji. Teraz dowiedzieliśmy się, ile polscy gracze będą musieli zapłacić za tę pozycję.

Jest drożej, ale nieznacznie

NBA 2K21 można już kupić w przedsprzedaży w różnych polskich sklepach internetowych. Wersja gry na konsolę PlayStation 4 i Xbox One kosztuje w Polsce 269,99 zł, jeżeli chodzi o wersje na PlayStation 5 i Xbox Series X cena wynosi 279,99 zł. Czeka nas więc prawdopodobnie podwyżka o 10 zł. Nie jest to oczywiście wyznacznik, że wszyscy producenci gier zastosują się do tego cennika, jednak jest bardzo prawdopodobne, że tak się właśnie stanie.

Kompatybilność i darmowe egzemplarze gry

NBA 2K21 zadebiutuje 4 września 2020 roku na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch (wersje na konsole nowej generacji będą dostępne w czasie premiery konsol). Tytuł będzie dostępny również w droższej edycji Mamba Forever, która ma być poświęcona zmarłemu na początku tego roku Kobe’mu Bryantowi. Cena tej wersji będzie jednakowa dla konsol obecnej i nowej generacji, a gracze, którzy ją zakupią mogą również liczyć na darmowy egzemplarz tytułu na nowszej lub starszej konsoli (w zależności, na którą kupimy najpierw).

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >