Fragment z gry Red Dead Redemption 2. Arthur Morgan strzela z rewolwerów.
Źródło: flickr

Gracze protestują przeciwko Rockstar Games. Twórca gier o nich zapomniał

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
19 Lipca 2020

Cierpliwość graczy Red Dead Redemption 2 Online powoli zaczyna się kończyć. Są oni zirytowani brakiem nowego contentu w rozgrywce multiplayer i postanowili to pokazać.

W ramach protestu na brak nowych treści wrzucanych do rozgrywki online w RDR2, gracze postanowili przywdziać stroje klaunów i w ten sposób zakomunikować, że to w jaki sposób traktuje ich Rockstar, to żart.

Rockstar ma pełne ręce roboty

Rockstar jasno stawia swoje priorytety. Główny zespół tego producenta gier pracuje nad przerobieniem GTA V na potrzeby konsol nowej generacji. Co prawda jednocześnie wspierane są poboczne projekty (głównie GTA Online i RDR Online) jednak gracze uważają, że liczba nowego materiału, szczególnie w tym drugim przypadku jest zdecydowanie zbyt niska, regularnie wrzucane są mniejsze aktualizacje, jednak ostatnia znacząca aktualizacja wprowadzająca rzeczywiście coś nowego pojawiła się na dzikim zachodzie w grudniu 2019 roku. Protest na razie występuje na niewielką skalę, jednak jak widać na poniższym nagraniu szybko zjednuje sobie nowych uczestników. Czekamy na reakcje studia Rockstar Games.

Następny artykuł