Samsung Galaxy Note 10 na tle klawiatury.
Źródło: pxfuel

Czekacie na premierę Samsunga Galaxy Note 20? Wiemy, kiedy trafi do sprzedaży

Nowe flagowce od Apple czy Samsunga zawsze wzbudzają duże zainteresowanie. Internet właśnie obiegła informacja na temat premiery Samsunga Galaxy Note 20, który zostanie zaprezentowany 5 sierpnia, podczas wydarzenia z cyklu Galaxy Unpacked.

Oprócz największego smartfona w ofercie Samsunga, podczas wydarzenia zobaczymy również Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy Tab S7, Galaxy Fold 2 oraz Galaxy Z Flip.

Pandemiczne zmiany w premierach

Rynek sprzętów elektronicznych bardzo mocno odczuł obostrzenia związane z globalną pandemią koronawirusa. Praktycznie wszystkie firmy produkujące smartfony zanotowały produkcyjne opóźnienia ze względu na wstrzymanie prac w azjatyckich fabrykach. W najgorszej sytuacji był Apple, który w zasadzie wszystkie swoje fabryki miał zlokalizowane w Chinach. Problemem jest również organizacja wydarzeń branżowych związanych z premierami nowego sprzętu, wszystkie tego typu wydarzenia przeniosły się do Internetu, nie inaczej jest z evenetem Galaxy Unpacked, który pierwotnie miał się odbyć w Nowym Jorku.

Premiera najnowszych sprzętów Samsunga

Kilka niezależnych źródeł potwierdza, że koreański gigant technologiczny planuje zaprezentować swoje najnowsze urządzenia 5 sierpnia 2020 roku. Urządzenia, które zobaczymy na wydarzeniu trafią do sprzedaży 21 sierpnia, a więc nieco ponad dwa tygodnie po oficjalnej premierze. W tym czasie Samsung będzie prowadził przedsprzedaż swoich smartfonów.

Następny artykuł