Techgame.pl > Gry > Sony rezygnuje z PAX East. Nie będzie można zagrać w demo The Last of Us Part II
Artur Łokietek
Artur Łokietek 19.03.2022 05:29

Sony rezygnuje z PAX East. Nie będzie można zagrać w demo The Last of Us Part II

The Last of Us Part II artwork
materiały prasowe

Nowy koronawirus COVID-19 jest sprawcą jeszcze większego zamieszania niż pozornie można by przypuszczać. Choroba nie tylko sieje panikę wśród ludności na całym świecie, ale wpływa też na gospodarkę, kulturę i rozrywkę. Koronawirus spowodował już zmiany planów dystrybucyjnych chociażby Apple. Tym razem Sony powzięło środki bezpieczeńśtwa, bo nie wystawi się na targach Pax East 2020.

Koronawirus zbiera żniwo 

Pax East 2020 odbywające się w Bostionie to jedna z większych imprez w przemyśle elektronicznej rozrywki. Tegoroczna edycja zapowiadała się nader ciekawie, bo Naughty Dog miało po raz pierwszy umożliwić zagranie odwiedzającym w demo ich długo wyczekiwanej produkcji The Last of Us Part II. Sony miało też inne mocne pozycje, jak Nioh 2 czy Doom Eternal. Niestety, chętni na możliwość rozegrania paru minut w grach będą musieli obejść się smakiem - Sony w obawie przed koronawirum COVID-19 nie pojawi się na targach, a co za tym idzie - nie będzie ani The Last of Us Part II ani innych pozycji od tego wydawcy.

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, albowiem nowa odsłona hitowej gry o epidemii morderczego grzyba pojawi się na PlayStation 4 już 29 maja.

Powiązane