monument valley za darmo
Źródło: materiały prasowe

Świetna gra na Androida i iOS za darmo!

Producenci gier ze studia ustwo games w związku z szalejącą na świecie pandemią wirusa postanowili udostępnić jedną ze swoich gier za darmo dla wszystkich posiadaczy smartfonów z systemami android i iOS.

Ustwo games to studio znane z produkcji gier logicznych na urządzenia mobilne. Ich tytuły to produkcje logiczne które są bardzo dobrze przyjmowane przez społeczność graczy. Monument Valley 2 to świetna rozrywka dla ludzi spragnionych gry która umili czas i pozwoli nam się zrelaksować w tym trudnym dla wszystkich okresie. Produkcje Ustwo games charakteryzują się zwykle wysoką ceną, tym razem mamy możliwość otrzymania jednej z nich za darmo.

Monument Valley 2 za darmo na smartfony.

Jeżeli aktualnie przebywasz w domu, szukasz rozrywki i ukojenia dla swoich zszarganych nerwów Monument Valley 2 pozwoli Ci się zrelaksować na kilka dłuższych chwil. Ustwo games zaprasza Cię do świata zbudowanego z izometrycznych budowli gdzie każdy kolejny poziom to następna zagadka logiczna. Sama produkcja jest nie tylko doskonałą rozrywką dla nas, ale sprawi też mnóstwo frajdy naszym pociechom które na pewno mają problem z wysiedzeniem na miejscu w tym szczególnym okresie. Wszystko jest okraszone umilająca czas muzyką. Zagadki jak i obsługa samej gry jest bardzo intuicyjna i prosta także nikt nie powinien mieć problemów z przejściem całego tytułu. Przyjemność czerpiemy głównie z eksploracji pięknie skonstruowanego świata.

Ustwo games udostepniąjąc Monument Valley 2 chce nam przekazać "wirtualne przytulenie" i życzy nam wszystkim zdrowia i pogody ducha w czasie kwarantanny. Grę można pobrać korzystając z App Store lub Google Play. Ustwo games nie podało nam jak długo będzie działała promocja także radzimy wam wszystkim się śpieszyć z pobraniem gry żeby nie ominęła was okazja. Monument Valley 2 dołącza do listy gier które są rozdawane za darmo w związku z obowiązującym na świecie stanem pandemii. Jeżeli jescze nie miałem okazji grać w wyżej wspomniamy tytuł to teraz już nie ma żadnego "ale".!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PILNE: Polski przełom ws. walki z koronawirusem
  2. Dramat w Hiszpanii. Lekarze dokonują segregacji pacjentów z COVID-19
  3. Rozszerzono kryteria podejrzeń COVID-19. Jakie są kryteria epidemiologiczne w Polsce?
  4. Naukowcy powiedzieli, kiedy miałaby się zakończyć pandemia koronawirusa. Dla Polski nie ma dobrych wieści

Następny artykuł