Kadr z gry Animal Trainer od studia PlayWay
Źródło: Steam

Psina lepsza od Wiedźmina, czyli Animal Trainer na PC

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
19 Sierpnia 2020

Animal Trainer zostało oficjalnie zapowiedziane na PC. Świat symulatorów powiększa się o trenera psich umiejętności.

Symulatory, to gatunek gier, który posiada bardzo wierne grono fanów. Producenci gier tego typu prześcigają się w tworzeniu bardziej charakterystycznych produkcji. Od farmerskiego życia, przez mechanika samochodowego, na symulatorze kromki chleba kończąc - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a teraz do tego grona dołączą również miłośnicy czworonogów.

PlayWay z kolejnym symulatorem

Jednym z producentów, który słynie z produkcji symulatorów jest studio PlayWay. W dorobku producenta znaleźć możemy jedne z najsłynniejszych gier tego typu obecnych na rynku. Mamy więc serię Car Mechanic Simulator, Truck Mechanic Simulator, Train Mechanic Simulator, Giant Machines Simulator i tak dalej, lista mogłaby się ciągnąć w nieskończoność. Teraz jednak PlayWay odchodzi od gier związanych z maszynami, aby skupić się na... pieskach (między innymi).

Baldur's Gate 3: poznaliśmy datę premiery i wymagania sprzętoweBaldur's Gate 3: poznaliśmy datę premiery i wymagania sprzętoweCzytaj dalej
Atomowy okręt Atomowy okręt "Admirał Nachimow" wkrótce wróci do służby. Potężna broń w rękach RosjanCzytaj dalej

Animal Trainer – zapanuj nad psimi rozrabiakami

Firma zapowiedziała właśnie za pośrednictwem swojego oficjalnego kanału na platformie YouTube, symulator trenera zwierząt. Animal Trainer nie będzie jedynie symulatorem dawania smaczków psiakom. Co więcej w grze nie będziemy mieć do czynienia jedynie z najbardziej charakterystycznymi zwierzakami. W nasze trenerskie ręce trafią również niezwykle rzadkie i egzotyczne okazy. Oprócz trenowania będziemy zajmować się również rozbudową naszego trenerskiego imperium, czyli będziemy musieli dbać o nasz ośrodek treningowy, zachowywać dobre relacje z naszymi podopiecznymi, dbać o ich dobre samopoczucie (co oznacza dużo głaskania).
Gra trafi na platformę Steam, na razie jednak producent nie przedstawił nawet wstępnej daty premiery. Wszyscy domorośli behawiroyści muszą się więc uzbroić w cierpliwość i co jakiś czas sprawdzać konto producenta na platformie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sony PlayStation VR 2 nachodzi. Nowy headset wirtualnej rzeczywistości już niedługo
  2. Microsoft Flight Simulator nie zwrócisz na Steamie. Powód jest abstrakcyjny
  3. Baldur's Gate 3: poznaliśmy datę premiery i wymagania sprzętowe
  4. Wenus celem kolejnej misji. Tym razem polecą Amerykanie

Następny artykuł