Techgame.pl
Kadr z gry Animal Trainer od studia PlayWay

Steam

Psina lepsza od Wiedźmina, czyli Animal Trainer na PC

19 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Animal Trainer zostało oficjalnie zapowiedziane na PC. Świat symulatorów powiększa się o trenera psich umiejętności.

Symulatory, to gatunek gier, który posiada bardzo wierne grono fanów. Producenci gier tego typu prześcigają się w tworzeniu bardziej charakterystycznych produkcji. Od farmerskiego życia, przez mechanika samochodowego, na symulatorze kromki chleba kończąc - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a teraz do tego grona dołączą również miłośnicy czworonogów.

PlayWay z kolejnym symulatorem

Jednym z producentów, który słynie z produkcji symulatorów jest studio PlayWay. W dorobku producenta znaleźć możemy jedne z najsłynniejszych gier tego typu obecnych na rynku. Mamy więc serię Car Mechanic Simulator, Truck Mechanic Simulator, Train Mechanic Simulator, Giant Machines Simulator i tak dalej, lista mogłaby się ciągnąć w nieskończoność. Teraz jednak PlayWay odchodzi od gier związanych z maszynami, aby skupić się na... pieskach (między innymi).

Animal Trainer – zapanuj nad psimi rozrabiakami

Firma zapowiedziała właśnie za pośrednictwem swojego oficjalnego kanału na platformie YouTube, symulator trenera zwierząt. Animal Trainer nie będzie jedynie symulatorem dawania smaczków psiakom. Co więcej w grze nie będziemy mieć do czynienia jedynie z najbardziej charakterystycznymi zwierzakami. W nasze trenerskie ręce trafią również niezwykle rzadkie i egzotyczne okazy. Oprócz trenowania będziemy zajmować się również rozbudową naszego trenerskiego imperium, czyli będziemy musieli dbać o nasz ośrodek treningowy, zachowywać dobre relacje z naszymi podopiecznymi, dbać o ich dobre samopoczucie (co oznacza dużo głaskania).  Gra trafi na platformę Steam, na razie jednak producent nie przedstawił nawet wstępnej daty premiery. Wszyscy domorośli behawiroyści muszą się więc uzbroić w cierpliwość i co jakiś czas sprawdzać konto producenta na platformie.

Stanisław JanowskiAutor

Wydawca portalu Techgame. Z wykształcenia dziennikarz i kulturoznawca. Wcześniej parałem się dziennikarstwem radiowym, teraz głównie działam w Internecie. Miłośnik retro-technologii i nowych smartfonów. W wolnych chwilach rozmawiam z Google Home.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Podobne artykuły

Among us

Gry

Gamingowe Newsy - Nowy tryb w Fornite, Call of Duty Vanguard, Patch 1.9 dla Cyberpunk 2077

Czytaj więcej >
World of Warcraft

Gry

Czy obserwujemy śmierć gatunku MMORGP? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
GTA San Andreas

Gry

Nadchodzą remastery GTA. Czy rzeczywiście ich potrzebujemy?

Czytaj więcej >
Diablo II: Resurrected

Gry

Rusza beta do Diablo II: Resurrected. Czy to Ostatnia deska ratunku dla Blizzard?

Czytaj więcej >
Humankind

Gry

Czy Humankind podbije serca graczy? Tytuł pojawi się w Xbox Game Pass

Czytaj więcej >
Curse of the Dead Gods

Gry

Najlepsze gry niezależne w abonamencie Xbox Game Pass

Czytaj więcej >