Techgame.pl
Kadr z gry Animal Trainer od studia PlayWay

Steam

Psina lepsza od Wiedźmina, czyli Animal Trainer na PC

19 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Animal Trainer zostało oficjalnie zapowiedziane na PC. Świat symulatorów powiększa się o trenera psich umiejętności.

Symulatory, to gatunek gier, który posiada bardzo wierne grono fanów. Producenci gier tego typu prześcigają się w tworzeniu bardziej charakterystycznych produkcji. Od farmerskiego życia, przez mechanika samochodowego, na symulatorze kromki chleba kończąc - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a teraz do tego grona dołączą również miłośnicy czworonogów.

PlayWay z kolejnym symulatorem

Jednym z producentów, który słynie z produkcji symulatorów jest studio PlayWay. W dorobku producenta znaleźć możemy jedne z najsłynniejszych gier tego typu obecnych na rynku. Mamy więc serię Car Mechanic Simulator, Truck Mechanic Simulator, Train Mechanic Simulator, Giant Machines Simulator i tak dalej, lista mogłaby się ciągnąć w nieskończoność. Teraz jednak PlayWay odchodzi od gier związanych z maszynami, aby skupić się na... pieskach (między innymi).

Animal Trainer – zapanuj nad psimi rozrabiakami

Firma zapowiedziała właśnie za pośrednictwem swojego oficjalnego kanału na platformie YouTube, symulator trenera zwierząt. Animal Trainer nie będzie jedynie symulatorem dawania smaczków psiakom. Co więcej w grze nie będziemy mieć do czynienia jedynie z najbardziej charakterystycznymi zwierzakami. W nasze trenerskie ręce trafią również niezwykle rzadkie i egzotyczne okazy. Oprócz trenowania będziemy zajmować się również rozbudową naszego trenerskiego imperium, czyli będziemy musieli dbać o nasz ośrodek treningowy, zachowywać dobre relacje z naszymi podopiecznymi, dbać o ich dobre samopoczucie (co oznacza dużo głaskania).  Gra trafi na platformę Steam, na razie jednak producent nie przedstawił nawet wstępnej daty premiery. Wszyscy domorośli behawiroyści muszą się więc uzbroić w cierpliwość i co jakiś czas sprawdzać konto producenta na platformie.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >