Tank Mechanic Simulator czołg w warsztacie
Źródło: Steam

Tank Mechanic Simulator, czyli idealna gra dla fana czołgów i renowacji!

Artur ŁokietekArtur Łokietek
25 Lutego 2020

Polskie studio DeGenerals ogłosiło właśnie datę premiery swojej pierwszej produkcji jaką jest Tank Mechanic Simulator, czyli wariacja na temat symulatora mechanika z... czołgami w roli głównej!

Każdy fan militariów i II wojny światowej na pewno marzył o tym, aby rozebrać, a następnie złożyć czołg. Nawet, jeżeli mimo wszystko o tym nie marzyliście, to już i tak już nie musicie, albowiem Tank Mechanic Simulator pozwoli na taką przyjemność. Gatunkowo będzie to klasyczna wariacja na temat "symulatorów", jednak tym razem nie będziemy rozbierać samochodów ani maszyn rolniczych, a czołgi. Wcielimy się w dyrektora muzeum czołgów z II wojny światowej i będziemy musieli zdobywać zniszczone maszyny, a następnie samemu poddawać je renowacji. Gra oferować ma historyczne ciekawostki na temat działania i użytkowania odświeżonych przez nas pojazdów, a także oferować możliwość ich uruchomienia w celu przyciągnięcia większej ilości ludzi do muzeum, którym zarządzamy.

Gra wyceniona została na 15,99 dolarów (czyli w okolicach 60 złotych), a jej premiera nastąpić ma już 20 lutego na Steamie. Produkcja zostanie wydana przez PlayWay, które ma doświadczenie w tego typu produkcjach.

Strona główna