Czujnik temperatury
Źródło: Huawei Central

Honor Play4 Pro będzie posiadał czujnik mierzenia temperatury

Krystian MowelKrystian Mowel
1 Czerwca 2020

Honor powoli przygotowuje się do zaprezentowania nowego smartfona z serii Play, który ma nosić nazwę Play4 Pro. Nie otrzymaliśmy jeszcze żadnej wiadomości na temat daty premiery urządzenia, ale pojawiły się informacje, iż będzie on w stanie mierzyć temperaturę.


Takie informacje podał jeden z przedstawicieli przedsiębiorstwa, który udzielał informacji na temat najnowszego produktu firmy współpracującej z Huawei.

Honor Play4 Pro zmierzy temperaturę

Czujnik mierzenia temperatury ma być pierwszym tego typu udogodnieniem w smartfonie, czym z wielką radością pochwaliła się firma Honor, która podążając za obecną sytuacją w trakcie epidemii koronawirusa stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Takie rozwiązanie może się okazać niezwykle przydatne w czasach, gdy zapowiedziana jest druga fala epidemii wirusa SARS-CoV-2.

Honor Play4 Pro – specyfikacja

Przedstawiono również podstawowe parametry urządzenia, która ma posiadać ekran o przekątnej 6,57 cala, procesor z chipem z rodziny Kirin (najprawdopodobniej model ze średniej półki), który będzie wspierany przez 8GB pamięci RAM. Systemem operacyjnym ma być Android 10, jednak zabraknie mu wsparcia aplikacji Google. Ponadto, producent postawił na baterię 4100 mAh oraz system ładowania bezprzewodowego. Więcej informacji o telefonie ma być udostępnionych w późniejszym czasie.

Następny artykuł