Xbox Series X
Źródło: xbox.com

Allegro podało datę premiery Xboxa Series X. Wpadka polskiego giganta

Krystian MowelKrystian Mowel
4 Czerwca 2020

Największy polski serwis transakcyjny mógł przyczynić się do ujawnienia daty premiery konsoli Microsoftu Xboxa Series X. Informacja pojawiła się dzisiaj jako reklama next-genowego urządzenia. Wpis szybko zniknął z portalu.

Data premiery nowego Xboxa wciąż pozostaje tajemnicą, jednak dzisiejsze działania serwisu Allegro mogły zdradzić faktyczną datę premiery urządzenia Microsoftu.

Xbox Series X 20 listopada 2020


Allegro zaliczyło sporą wpadkę promując produkt na długo przed oficjalnym ogłoszeniem daty premiery przez samego Microsofta. Firma natychmiast usunęła wpis, jednak nie umknęło to wnikliwym obserwatorom. Swoją drogą data 20 listopada, która została podana przez Allegro brzmi bardzo wiarygodnie, gdyż jest to piątek na kilka tygodni przed świętami Bożego Narodzenia. Nie jest również wykluczone, iż była to zwykła pomyłka, a informacja o dacie premiery urządzenia nie zostały jeszcze nikomu ujawniona spoza firmy Microsoft.

Xbox Series X – co już wiemy?


Dotychczas Microsoft ujawnił już całkiem sporo informacji o nowej konsoli. Zdążyliśmy poznać wygląd zarówno samego urządzenia, jak i kontrolerów. Mamy za sobą również pokazy gier, które zostały zaprezentowane na nowym urządzenia. Jedynymi niewiadomymi są cena i data premiery Xboxa Series X. Te informacje powinniśmy poznać już wkrótce, podczas kolejnych eventów promujących urządzenie.

Następny artykuł