Techgame.pl
Microsoft Surface Book 3, Microsoft Surface Go 2

strona producenta

Microsoft przedstawia nowe urządzenia – Surface Book 3 oraz Surface Go 2

7 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Microsoft zaprezentował nowe modele urządzeń, które wejdą w skład szerokiej rodziny Surface: niskobudżetowego Surface Go 2 oraz notebooka z najwyższej półki Surface Book 3 z potężnym procesorem Intel.

Gigant z Redmond bez żadnych zapowiedzi przedstawił również słuchawki nauszne Surface Headphones 2 oraz douszne Surface Eardbuds. Nowe urządzenia pojawiły się w sklepie Microsoftu bez wcześniejszych zapowiedzi, co prawdopodobnie miało wywołać zaplanowany efekt nagłego zainteresowania produktami firmy.

Microsoft Surface Go 2

Pierwszym zaprezentowanym urządzeniem jest Surface Go 2, sukcesor budżetowej wersji laptopa 2w1, który zyskał uznanie wśród grona użytkowników, jednakże do najlepiej sprzedających się urządzeń mu daleko. Nowy model otrzymał przede wszystkim większy ekran (10,5-calowy), wydłużony czas pracy na baterii o 64% oraz doskonały procesor Intel Core M ósmej generacji. Pomimo udoskonaleń technicznych, największą zaletą Microsoft Surface Go 2 ma być jego cena. W najtańszym wariancie zapłacimy urządzenie 1999 zł, a jego premiera zaplanowana jest na 12 maja.

Microsoft Surface Book 3

Microsoft przedstawił również swoje najpotężniejsze urządzenie naszpikowane najbardziej wydajnymi podzespołami, które już od wielu lat uznawane jest nie za laptopa, a profesjonalną stację przeznaczoną do pracy. Producenci zapewniają, że nowy model ma być o 50 procent wydajniejszy od już i tak wyśmienitego poprzednika. Surface Book 3 otrzymał wyświetlacz PixelSense (13” lub 15”) z funkcją odłączenia od klawiatury, doskonały procesor Intela 10-generacji, szybki dysk SSD i aż do 32 GB pamięci RAM. Producent nie zapomniał również o karcie graficznej – do wyboru GeForce GTX bądź Quadro RTX 3000. Za Surface Book 3 przyjdzie nam jednak słono zapłacić – najtańsza wersja ma kosztować 7999 zł.

Microsoft Surface Headphones 2 oraz Microsoft Surface Earbuds

Ponadto, Microsoft zaprezentował również dwa nowe modele słuchawek, również należące do rodziny Surface. W przypadku Surface Headphones 2 producent zastosował 13-stopniową regulację redukcji hałasu, co ma wpłynąć na jeszcze większy komfort z ich użytkowania. Poprawie uległ również czas pracy słuchawek nausznych, z których będziemy mogli teraz korzystać przez 20 godzin. Ich cena ma wynosić 1199 zł i pojawią się one na półkach sklepowych już 6 czerwca. Prawie miesiąc wcześniej, bo 12 maja do sprzedaży wejdą również douszne słuchawki od Microsoftu - Surface Eardbuds, które podobnie jak Surface Headphones 2 posiadają funkcję czytania e-maili na głos. Ich cena będzie wynosiła 999 zł.

Podobne artykuły

Elon Musk z profilu

Technologie

Elon Musk dostał pytanie, które zupełnie wybiło go z równowagi. Rozbrajająca reakcja miliardera

Czytaj więcej >
Samoloty zeroemisyjne od Airbusa - wizualizacja

Technologie

Airbus zaprezentował swoje samoloty przyszłości. Ta technologia zmieni lotnictwo

Czytaj więcej >
szczeniak

Technologie

Tańczący szczeniak-robot podbija internet. Niezwykłe dzieło, aż ciężko się nie uśmiechnąć

Czytaj więcej >
Elon Musk w trakcie wywiadu na konferencji.

Technologie

Elon Musk zapowiedział, kiedy rozpocznie kolonizować Marsa. Data zaskakuje

Czytaj więcej >
PlayStation 2 w dwóch wersjach

Technologie

PlayStation 5 może niebawem wrócić na półki sklepowe. Zapowiadana jest kolejna dostawa

Czytaj więcej >
Xbox Series X i S

Technologie

Nowe informacje o ulepszeniach dla Xbox series X i S. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >