Xbox Series X
Źródło: GamesRadar

Xbox Series X będzie tańszy niż przypuszczano? Microsoft dba o graczy

Krystian MowelKrystian Mowel
10 Czerwca 2020

Premiera konsoli Xbox Series X przypadnie na dość trudny okres, w jakim znalazł się praktycznie cały świat. Epidemia koronawirusa mocno zachwiała całą gospodarką, wpływając również na indywidualną sytuację finansową wielu potencjalnych klientów. Phil Spencer rozumie ten problem i próbuje reagować.

Przedstawiciele Microsoftu znani są z doskonałego podejścia do klientów i wychodzenia naprzeciw potrzebom graczy, bez których ich produkt by nie istniał.

Xbox Series X może być niezwykle tani


Konsole nowej generacji zostaną wypuszczone do sprzedaży w bardzo trudny okresie. Jeszcze rok temu nikt nie spodziewał się, że świat dotknie tak ogromny kryzys, który zachwieje całą gospodarką. Phil Spencer przyznał, że nie jest to najlepszy okres na zyski finansowe, ale to nie jest głównym celem firmy. Przedstawiciel Microsoftu twierdzi, iż sprzedaż nie jest najważniejsza, liczy się zapewnienie ludziom rozrywki.


Microsoft daje graczom wybór


Oprócz lekkiego obniżenia ceny za samo urządzenie twórcy konsoli zamierzają przygotować specjalne programy ratalne, które pozwolą zakupić sprzęt w wygodniejszy sposób. Mowa tu o programie Xbox All Access, który umożliwia zakup konsoli next-gen na raty. Ponadto, Microsoft zapewnia, że jeśli kogoś w tym momencie nie stać na zakup, to z całą pewnością będzie świetnie bawił się ze starszą wersją konsoli, na którą przygotowane zostanie mnóstwo contentu.

Następny artykuł