Sony Xperia 10 II
Źródło: strona producenta

Xperia 10 II dostępna w przedsprzedaży – znamy cenę i szczegóły

Krystian MowelKrystian Mowel
13 Maja 2020

Sony rozpoczęło przyjmowanie zamówień najnowszego smartfona Xpierii 10 II na polskim rynku. Jest to smartfon ze średniej półki, który zadziwia proporcjami ekranu i jakością wyświetlacza. Czy Sony wreszcie odniesie sukces?

Przedsprzedaż ma potrwać przez dwa tygodnie lub do wyczerpania puli przeznaczonych egzemplarzy. Co oferuje najnowszy smartfon od Sony?

Ekran OLED w smartfonie – Xperia 10 II dla miłośników filmów

Nowy model od Sony kusi przede wszystkim doskonałym ekranem OLED oraz wieloma technologiami zapożyczonymi od telewizorów tej samej marki – TRILUMINOS display for mobile oraz optymalizację obrazu filmowego. Doskonała głębia czerni, polepszona kolorystyka oraz niestandardowe proporcje ekranu 21:9 czynią z Xperii 10 II smartfon dla miłośników filmów.

Xperia 10 II – parametry techniczne

Sercem urządzenia jest Snapdragon 665 wspierany przez 4GB pamięci RAM. Ponadto pamięć zewnętrzna 128 GB, bateria o pojemności 3600 mAh, NFC, dźwięk Full HD oraz możliwość nagrywania filmów 4K – tak w skrócie prezentuje się najnowsza Xperia. Sony zadziwiło również w przypadku aparatów, gdyż Xperia 10 II posiada potrójny układ w niespotykanej konfiguracji – 12 Mpix i 2x 8Mpix. Urządzenie ma kosztować 1799 zł i będzie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Samsung Galaxy A41 – koreański średniak w atrakcyjnej cenie
  2. Czy iPhone 12 wreszcie zrewolucjonizuje rynek? Pierwszy telefon nowej dekady od Apple
  3. Redmi 10X w drodze? Nowy telefon od Xiaomi w bazie Google Play Console
  4. Meizu 17 Pro oficjalnie zaprezentowany. Tańsza alternatywa dla Xiaomi Mi 10 Pro?
Następny artykuł