Techgame.pl > Technologie > Spotify z nową funkcją – słuchaj muzyki razem ze znajomymi
Krystian Mowel
Krystian Mowel 18.06.2022 02:02

Spotify z nową funkcją – słuchaj muzyki razem ze znajomymi

Spotify Listening together
apynews.pl

Tęsknisz za wspólnymi koncertami i imprezami na mieście? Spotify wychodzi naprzeciw potrzebom rozrywkowym swoich użytkowników prezentując nową funkcję.

Wspólna impreza bez wychodzenia z domu


Wiele serwisów stara się w jak największym stopniu wynagrodzić swoim użytkownikom okres kwarantanny w tych niepewnych czasach. Zdalna praca, nauka i spotkania ze znajomymi za pomocą Internetu stały się już codziennością. Swoją propozycje przygotowało również Spotify, które stworzyło funkcję grupowego słuchania muzyki. Jedynym wymogiem do skorzystania z tego udogodnienia jest posiadanie Spotify Premium. Dzięki rozwojowi aplikacji już teraz możemy tworzyć wirtualne imprezy, pozwalające na świetną zabawę i integrację muzyczną z najbliższymi.

Sesja grupowa, czyli zostań DJ domowego zacisza


Aby połączyć się ze znajomymi na wspólnej imprezie online wystarczy tylko wykorzystać specjalny kod kreskowy, który zostanie wygenerowany przez administratora spotkania. Nowa funkcja daje możliwość wspólnego tworzenia playlisty, dodawania i usuwania wybranych utworów oraz interakcji między użytkownikami. Oznacza to, że użytkownicy mogą spotkać się ze znajomymi i wspólnie oddawać się muzycznym doznaniom.

Tagi: Spotify
Powiązane