KFC Console
Źródło: Twitter

KFC parodiuje PlayStation oraz Xboxa i przedstawia swoją konsole!

Krystian MowelKrystian Mowel
14 Czerwca 2020

KFC Gaming to utworzony w 2018 oddział znanej amerykańskiej firmy fast food, który ma zajmować się rozwojem wirtualnej rozrywki. Firma postanowiła zażartować sobie z rywalizacji między PlayStation i Xboxem i sama stworzyła własną konsole w kształcie kubełka kurczaków.

Cała akcja jest oczywiście żartem i parodią, która wyśmiewa prezentacje chociażby PlayStation 5, która miała miejsce w zeszłym tygodniu.

Konsola, która upiecze kurczaka!

Opublikowany na Twitterze film przedstawia urządzenie o nazwie KFConsole. Jak chwali się producent, konsola umożliwi zabawę w 4K oraz 120 FPSów. Ponadto firma znana ze sprzedaży jedzenie typu fast food zapewnia, że stworzona przez nich konsola pozwala łączyć się z innymi urządzeniami, dzięki czemu zagramy wspólnie z użytkownikami PlayStation 5 i Xboxa Series X. Oczywiście wszystko jest żartem i należy traktować to z przymrużeniem oka.


KFC Gaming lubi pożartować


To nie pierwsza taka sytuacja, gdy dział gamingowy popularnej restauracji „wyśmiewa” wydarzenia z branży gier. Wydaje się, że czas, w którym został przedstawiony blisko minutowy filmik nie jest przypadkowy. Wszystko jest związane z niedawnym eventem przedstawiającym wygląd konsoli PlayStation 5.

Następny artykuł