Xbox Smart Delivery
Źródło: Gfinity Esports

Xbox Smart Delivery: kupisz wersję na Xbox One, otrzymasz ją również na Xbox Series X

Krystian MowelKrystian Mowel
16 Czerwca 2020

Microsoft przedstawił nową, doskonałą funkcję które może zachęcić do zakupu nowej konsoli next-gen, gdy ta już wyjdzie. Po zakupie gry na Xboxa One, otrzymasz również wersję na Xboxa Series X, gdy zakupisz nową edycję konsoli. Kupujesz raz i grasz na dwóch konsolach!

Funkcja Xbox Smart Delivery została zapowiedziana już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz Microsoft zdradził więcej szczegółów.

Xbox Smart Delivery – świetne rozwiązanie dla graczy

Czym jest funkcja Smart Delivery na konsolach Xbox? Jest to rozwiązanie, które zapewni każdemu użytkownikowi najlepsza wersję gry, jaka dostępna jest na jego konsole. W tłumaczeniu oznacza to, że gracze którzy zakupią wersję gry na Xboxa One, a następnie przeniosą się na Xboxa Series X, otrzymają tę samą grę bez żadnych dodatkowych dopłat. Co więcej, wszystko będzie przebiegało automatycznie, sam gracz nie będzie musiał w nic ingerować, a konsola sama dostosuje najbardziej zoptymalizowaną wersję danego tytułu.

Xbox Smart Delivery – jakie gry otrzymają wsparcie?

Do premiery Xboxa Series X zostało jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz znamy niektóre tytuły, które otrzymają swoją wersję na konsole nowej generacji. Wszystkie niżej wymienione produkcje otrzymają również wsparcie Xbox Smart Delivery. Lista ta z czasem będzie się powiększać.

· Cyberpunk 2077
· DiRT 5
· Destiny
· Assassin’s Creed Valhalla
· Gears 5
· Metal: Hellslinger
· Chorus
· Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2
· Yakuza: Like a Dragon
· Call of the Sea
· Second Extinction

Następny artykuł