PlayStation 5
Źródło: Amazon

PlayStation 5 w innym ujęciu. Amazon przedstawił nowe zdjęcia konsoli Sony

Krystian MowelKrystian Mowel
18 Czerwca 2020

Tak konsola PlayStation 5 prezentuje się „na leżąco”. Amerykański serwis Amazon udostępnił nowe, niezwykle ciekawe zdjęcia konsoli firmy Sony. Co warte zauważenia, takie ułożenie konsoli najwyraźniej nie będzie wymagało żadnej podstawki.

W zeszłym tygodniu Sony zaprezentowało film i fotografię najnowszej konsoli Sony PlayStation 5. Tym razem japońskiego giganta wyprzedził Amazon.

Nowe zdjęcia konsoli PlayStation 5

Japoński producent w zeszłym tygodniu udostępnił sporo zdjęć, które pokazywały obie wersje konsoli PlayStation 5, zarówno tą cyfrową, jak i Blu-ray. Jednak dopiero na stronie amerykańskiego serwisu Amazon internauci znaleźli fotografie, które pokazują urządzenie w pozycji poziomej. Prawdopodobnie takie ułożenie przypadnie do gustu wielu osobom, którzy sprzęt elektroniczny traktują nie tylko jako urządzenie, ale również jako element wystroju mieszkania.

Największa konsola w historii

Internaucie zdążyli przygotować porównanie, które przedstawia wielkość konsol Sony i Microsoft od momentu ich wspólnej rywalizacji. PlayStation 5 jest zdecydowanie największym urządzeniem, które dotychczas pojawiło się na rynku. Co ciekawe, na zdjęciach przedstawionych przez Amazon wyraźnie widać, iż konsola nie potrzebuje żadnej podstawki, aby móc położyć ją „na leżąco”. To przeciwna sytuacja niż w pozycji pionowej, gdzie PlayStation 5 posiada czarną bazę.

Następny artykuł