Canal+
Źródło: pl.canalplus.com

CANAL+ wprowadza usługę VOD. Czy jest w stanie zagrozić Netflixowi?

Krystian MowelKrystian Mowel
20 Maja 2020

Właśnie pojawił się nowy „gracz” na rynku usług VOD! Jest nim CANAL+ ze swoją ofertą dostępu materiałów na żądanie oraz możliwością oglądania kanałów na żywo. To doskonała funkcji, które oferuje Netflix oraz telewizja kablowa!

CANAL+ VOD posiada aż cztery różne pakiety, które różnią się tematyką kanałów TV na żywo oraz różnego rodzaju materiałów na żądanie. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Ponad 35 tysięcy filmów i odcinków seriali

Jak możemy przeczytać w notce prasowej, CANAL+ oferuje swoim użytkownikom niezwykle bogatą bibliotekę, w które znajdziemy najpopularniejsze seriale oraz filmy, które dopiero co miały swoje premiery w kinach. Usługa dostępna jest na komputerach i urządzeniach mobilnych z Androidem, ale wydaje się, że to tylko kwestia czasu zanim trafi również na urządzenia z systemem iOS. Pierwszy miesiąc usługi jest całkowicie za darmo!

Cztery pakiety w ramach usługi CANAL+ VOD

Po pierwszym darmowym miesiącu mamy do wyboru cztery różne pakiety, które możemy wybrać według własnych zainteresowań. Ich koszt i dostępne materiały różnią się od siebie, jednak istnieje możliwość łączenia ich w jedną usługę. Oto ceny poszczególnych pakietów:

- Canal+ FILM – 50 zł miesięcznie
- Canal+ SPORT – 50 zł miesięcznie
- Canal+ FUN&INFO – 25 zł miesięcznie
- Canal+ KIDS – 10 zł miesięcznie

Usługa posiada wiele funkcji, które doskonale znamy z Netflixa czy też HBO GO. Twórcy proponują też wiele nowych rozwiązań, do których należy np. możliwość pauzowania i przewijania programów nadawanych na żywo, wybór materiałów z telewizji na żywo aż 14 dni wstecz, oglądanie czterech kanałów jednocześnie, tryb offline i wiele innych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Xiaomi zaprezentuje swój pierwszy telewizor OLED. Chińczycy szykują kilka nowości
  2. Nowy iPad Air z Touch ID w ekranie? Przedstawiamy jak może wyglądać nowe urządzenie od Apple
  3. YouTube zmienia standardy jakości filmów. 720p nie jest już jakością HD!
  4. Seria "Harry Potter" od dzisiaj na Netflix! Prawdziwa gratka dla fanów
Następny artykuł