Samsung Galaxy Note 10
Źródło: TechRadar.pl

Przecieki dotyczące Samsunga Galaxy Note 20 - poznaliśmy wygląd smartfona

Krystian MowelKrystian Mowel
22 Maja 2020

Samsung Galaxy Note 20 został dodany do projektu CAD, co oznacza, że poznaliśmy jego wygląd. Na pierwszy rzut oka jest połączeniem Samsung Galaxy S20 i Samsung Galaxy Note 10, czyli posiada dużą bryłę i odstający panel z aparatami fotograficznymi.

Na temat nowego Samsunga Galaxy Note 20 pojawia się coraz więcej informacji. Tym razem udało się nam poznać jego wygląd.

Hybryda dwóch flagowców

Tak jak w przypadku swojego poprzednika, Samsunga Galaxy Note 10, który łączył w sobie cechy dwóch flagowców, tak i tym razem Note 20 jest hybrydą poprzednich modeli koreańskiego producenta. Bryła nowego modelu ma przypominać tą, którą doskonale znamy z większości projektów – duża obudowa z ogromnym ekranem, który ma posiadać przekątną 6,87 cala, jednak problemem może być odświeżanie, wynoszące zaledwie 120 Hz.

Samsung Galaxy Note 20 – wyspa z aparatami

Szczególnie rzucającym się w oczy elementem bryły jest wyspa z aparatami. Na projekcie CAD widać aż pięć otworów, z czego trzy będą stanowić obiektywy. Pozostałe wycięcia zostaną wykorzystane do umieszczenia lampy błyskowej i jakiegoś pomocniczego sensora. Boczny panel telefonu łudząco przypomina Samsunga Galaxy S20. W przeciekach widać również rysik S Pen, który stał się nieodłączną częścią telefonów z serii Galaxy Note. Premiera urządzenia ma mieć miejsce w sierpniu 2020 roku.

Następny artykuł