Samsung Terrace
Źródło: sup.news

Samsung Terrace, czyli telewizor do ogrodu lub na balkon

Krystian MowelKrystian Mowel
22 Maja 2020

Samsung Terrace to najnowsza propozycja koreańskiego producenta, która została stworzona z myślą o osobach, lubiących korzystać z telewizora na zewnątrz. Model posiada Wyświetlacz QLED o najwyższym współczynniku jasności.


Jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, aby móc korzystać z telewizora w waszym ogrodzie, to firma Samsung ma dla was idealną ofertę.

Przystosowany do pracy na zewnątrz

Samsung Terrace został stworzony specjalnie z myślą o tarasach, balkonach i ogrodach. Posiada on normy ochronne IP55, które gwarantują ochronę przed wodą i pyłem. Bez problemu wytrzyma silny wiatr czy też mocną ulewę. Ponadto, Samsung zadbał również o odpowiednią jasność ekranu. Ekran QLED o rozdzielczości 4K UHD oraz wysoka jasność wynosząca 2000 nitów pozwoli na wygodne korzystanie w słońcu. Dodatkowo, zadbano o 3 złącza HDMI, Wi-Fi 6 oraz Ambient Mode+

Samsung Terrace – opcje i ceny

Jak łatwo się domyślić, cena w tym przypadku musi być znacznie wyższa, gdy porównamy ją do standardowych telewizorów, które stosuje się wewnątrz. Samsung przygotował trzy modele z ekranami o różnych przekątnych. Ceny wynoszą odpowiednio: 55 cali – 3455 dolarów (14,3 tys. zł), 65 cali – 4999 dolarów (20,7 tys. zł) i 75 cali – 6499 dolarów (ok. 27 tys. zł). Ponadto, producent przygotował również specjalny SoundBar o nazwie Terrace, który zadba o nagłośnienie w ogrodzie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dell Alienware przedstawia nowy monitor gamingowy z odświeżaniem 360 Hz
  2. Honor MagicBook Pro 2020 - tańsza alternatywa dla MacBooka Pro
  3. CANAL+ wprowadza usługę VOD. Czy jest w stanie zagrozić Netflixowi?
  4. Xiaomi zaprezentuje swój pierwszy telewizor OLED. Chińczycy szykują kilka nowości
Następny artykuł