Samsung Galaxy Watch 2
Źródło: NewsHats

Samsung Galaxy Watch 3 wygląda świetnie! Nadchodzi nowa generacja smartwatchy

Krystian MowelKrystian Mowel
22 Czerwca 2020

Najnowszy model smartwatcha Samsung Galaxy Watch 3 to jedna z najciekawszych premier koreańskiego producenta w tym roku. Dzisiaj wyciekły do sieci zdjęcia nowego urządzenia, które już wkrótce trafi do sprzedaży.

Samsung kolejny raz wraca do tradycji obracanego pierścienia, który doskonale znany jest z pierwszej generacji smartwatcha.

Samsung Galaxy Watch 3 – wyciek zdjęć


O najnowszym inteligentnym zegarku od Samsunga wiemy już coraz więcej. Jedyną zagadką pozostaje cena i dokładna data premiery. Na te informacje będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Samsung lubi trzymać w niepewności swoich klientów, co wzbudza dodatkowe emocje i dyskusje na temat urządzenia. Mimo ukrywania niektórych danych przez koreańskiego producenta, do sieci wyciekły zdjęcia najnowszego zegarka. To co rzuca się w oczy to obrotowy pierścień, służący do sterowania urządzeniem. Oznacza to powrót do pierwszej generacji smartwatcha od Samsunga, który jako pierwszy wprowadził takie rozwiązanie.

Samsung Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3 – nowe funkcje


Urządzenie koreańskiego producenta powoli wyrasta na jednej z najlepszych smartwatchy w tym roku i realna konkurencja dla Apple Watcha. Samsung zawsze dbał o wprowadzanie nowości do swoich urządzeń, aby jak najbardziej zaciekawić potencjalnych klientów. W Galaxy Watch 3 zostanie wprowadzony czujnik tętna z funkcją EKG i monitorowani snu. Dodatkowo koreański gigant planuje wprowadzenie model z modemem LTE, co zdecydowanie zwiększy zdolności urządzenia.

Następny artykuł