Realme TV
Źródło: Rootblog

Nowości od Realme – smartwatch i telewizory

Krystian MowelKrystian Mowel
26 Maja 2020

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Realme zaprezentowało nowe urządzenia, które wejdą w skład produktów chińskiej marki istniejącej od 2018 roku. Już niedługo do sprzedaży trafi inteligentny zegarek i dwa telewizory Realme TV.

Chińczycy stawiają raczej na budżetowe rozwiązania, oferując swoje produkty w o wiele niższych cenach niż konkurencja. Podobnie jest i tym razem.

Telewizory Realme TV

Firma zapowiedziała wyprodukowanie dwóch rozmiarów swoich urządzeń – 32 i 43 cale. Zasadniczo, oba modele są identyczne, jeśli chodzi o specyfikację. Jedyna różnica to rozdzielczość, która w przypadku 43-calowej opcji to FullHD+. Producent umieścił w nich Chroma Boost Engine, HDR10 oraz system Hybrid Log-Gamma. Sercem telewizorów jest procesor MediaTek 1,1 Ghz oparty na rdzeniach ARM Cortex A53. Całość wspiera 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej.

Realme Watch

200 zł za smartwatch przypominający popularny Apple Watch? Na rynku jest bardzo dużo podróbek, jednak Realme Watch do nich nie należy. Jest to całkowicie unikatowe urządzenie, które tylko designem przypomina AW. Producent oferuje 20 dni pracy na jednej baterii, 1,4- calowy ekran, nowoczesne czujniki i normy IP68. Jego cena jest niezwykle atrakcyjna, wobec czego można liczyć, że będzie cieszył się sporym zainteresowaniem.

Następny artykuł