Xbox Series X
Źródło: Antyweb.pl

Xbox Series X już dostępny w sklepie Microsoft. Przedsprzedaż ruszy wkrótce

Krystian MowelKrystian Mowel
26 Maja 2020

Firma Microsoft powoli przygotowuje się do rozpoczęcie sprzedaży konsoli nowej generacji – Xboxa Series X. Wciąż czekamy na informację o cenie urządzenia, którego przedsprzedaż powinna rozpocząć się już wkrótce.

Na ostatnim Inside Xbox poznaliśmy gry, które zostaną „przerobione” na nową generację konsoli Xbox. Teraz czekamy na informacje dotyczące premiery.

Xbox Series X już wkrótce w przedsprzedaży

Takie informacje możemy otrzymać już na czerwcowym Inside Xbox, zorganizowanego w ramach Xbox 20/20. Najprawdopodobniej usłyszymy wtedy pierwsze oficjalne ogłoszenia dotyczące ceny i daty premiery urządzenia. Jedno jest jednak pewne – konsola zostanie wypuszczona na rynek jeszcze w tym roku. Świadczy o tym również fakt utworzenia specjalnej zakładki w sklepie Microsoftu.

Przedsprzedaż potwierdzona

Informację o przedsprzedaży Xboxa Series X potwierdził Brad Sams, dziennikarz Thurrott.com, który wielokrotnie przekazywał przełomowe informacje dotyczące firmy Microsoft i jej urządzeń. Dotychczas nie otrzymaliśmy jeszcze planu czerwcowej konferencji Xbox Inside, więc pozostaje nam tylko czekać na dalsze nowinki dotyczące konsoli next-gen.

Następny artykuł