Techgame.pl
Samsung Crystal UHD

ITReseller

Samsung Crystal UHD na rok 2020 - telewizory dla przeciętnego Kowalskiego

27 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Crystal UHD to najnowsza linia telewizorów firmy Samsung na rok 2020. Rozdzielczość 4K, HDR i doskonale dopracowany system Smart TV to tylko wierzchołek góry lodowej. Wyróżniają się doskonałą jakością za niską cenę i z całą pewnością

Crystal UHD to seria przygotowana dla wymagających osób, które mimo wszystko nie celują w najwyższa półkę urządzeń ze względu na wysoką cenę.

Seria Crystal UHD w 2020 roku


Samsung przygotował trzy różne modele z tej serii, bardzo rozszerzając możliwość wyboru długości przekątnej – od 43 do 82 cali. Pozwala to klientom dopasować rozmiar telewizora według własnych potrzeb i upodobań, a przedstawienie tylko trzech wariantów sprawia, iż klienci nie czują bólu głowy wybierając między kilkunastoma modelami nieznacznie różniącymi się od siebie.

·      Samsung Crystal UHD TU8500: 43, 50, 55 i 65 cali·      Samsung Crystal UHD TU8000: 43, 50, 55, 65 i 82 cale·      Samsung Crystal UHD TU7100: 43, 50, 55, 58, 65, 70 i 75 cali

Co nowego wprowadzają telewizory Samsung Crystal UHD?


Przede wszystkim nowością sią procesory Crystal 4K i Wyświetlacz Krystaliczny, które dostępne są w każdym modelu serii. Oba elementy mają odpowiadać za wyrazistość i przejrzystość kolorów, zachowanie odpowiednich barw i wysoką szczegółowość obrazu. W dwóch najwyższych modelach ma być dostępny tryb Ambient, dzięki któremu telewizor staje się elementem wystroju w trybie oczekiwania. W TU8500 producent postanowił wykorzystać system podświetlenia Dual LED, który ma dopasowywać jasność ekran automatycznie dopasowaną do wyświetlanych treści. Ceny są bardzo atrakcyjne i mają wahać się od 1699 zł (TU7100 43”) aż do 9999 zł (TU8000 82”).

Tagi:

Samsung

Krystian MowelAutor

Doświadczony copywriter i dziennikarz na wielu mniejszych portalach internetowych. Fanatyk angielskiej piłki, koszykówki zza oceanu i jazdy na rowerze fixed bike. Zarażony grą na konsolach – szczególnie seriami Fify i NBA2K. Miłośnik dobrego gotowania i podróżowania.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Najnowsze

O tym się mówi

Militaria

MOSFET w replikach airsoft. Do czego służy i czy warto go stosować?

Czytaj więcej >
Materiał Partnerski

Technologie

Jak wybrać tablet? Najważniejsze wskazówki

Czytaj więcej >
Freepik.com

Gry

Wymagania gier na 2022 rok – jak im sprostać?

Czytaj więcej >
Esport zyskuje na popularności – dlaczego?

Gry

Esport zyskuje na popularności – dlaczego?

Czytaj więcej >
"Dr Google" vs HeyCzeker

Technologie

"Dr Google" vs HeyCzeker – sprawdź, co pomoże Ci bardziej, gdy Twoje zdrowie zacznie szwankować

Czytaj więcej >