Samsung Health
Źródło: hdguru.com

Usługa Samsung Health dostępna na tegorocznych telewizorach Smart TV

Krystian MowelKrystian Mowel
29 Maja 2020

Samsung przygotował coś specjalnego dla wszystkich posiadaczy tegorocznych modeli telewizorów ze Smart TV. Dedykowana platforma pod nazwą Samsung Health pomoże w powrocie do formy po tygodniach kwarantanny.

Wykonywanie treningów w domu jest niesamowicie wygodne, gdy wszystkie ćwiczenia wyświetlane są na dużym ekranie.

Powrót do formy po tygodniach w domu

Dedykowana platforma Samsung Health trafi tylko na telewizory Smart TV z tego roku. Użytkownicy będą mogli skorzystać z blisko 5000 godzin różnorakich materiałów merytorycznych i filmów szkoleniowych, które wpłyną na poprawę naszej kondycji i formy. Znajdziemy w nich porady o tym, jak prawidłowy wykonywać ćwiczenia oraz jak się właściwie odżywiać.

Wyzwanie fitness

Aplikacja będzie miała dostęp do statystyk dotyczących naszej aktywności, dzięki czemu oceni czynione postępy. Samsung Health jest w pełni kompatybilny ze smartwatchami koreańskiego producenta, dzięki czemu wiele informacji z platformy pojawi się również na naszym zegarku. Ponadto, dodatkową motywacją do aktywności mogą stać się różnorakie wyzwania, które będą pojawiać się w Samsung Health. Ćwiczenia możemy wykonywać również ze znajomymi, nie wychodząc z domu.

Następny artykuł