Techgame.pl
Torchlight II

Nintendo

Torchlight II za darmo. Świetny hack'n'slash dla fanów Diablo

16 Lipca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Fani Diablo - łączcie się! Fantastycznie przyjęty przez graczy hack'n'slash Torchlight II będzie od dzisiaj dostępny za darmo. Gra swego czasu zdobyła szereg świetnych ocen. Jednak jeszcze macie czas, aby zgarnąć trzy inne darmowe tytuły.

Torchlight II to coś więcej, niż nieco mniej majestatyczne Diablo III. To przede wszystkim świetnie przemyślana gra hack'n'slash.

Epic Games Store rozdaje darmówki

Epic Games Store przyzwyczaił nas już do rozdawnictwa. W ramach cotygodniowo zmienianej oferty gier dostępnych za darmo mogliśmy zdobyć wiele mniejszych "indyków", ale też hitowe produkcje AAA pokroju GTA V czy Just Cause 4. W ciągu ostatniego tygodnia do konta możemy zaś przypisać trzy inne, świetne produkcje - LIfeless Planet, Killing Floor 2 i The Escapists 2. Warto, bo są to naprawdę wciągające tytuły. Jeżeli jeszcze ich nie odebraliście, warto to zrobić logując się na swojego konto Epic Games i dodając gry do swojej biblioteki. Macie czas do godziny 17 dziś, bo inaczej...

Torchlight II za darmo

Epic Games zmienia dziś ofertę darmowych gier - wiemy na pewno, że dostaniemy Torchlight II, czyli niezwykle ciepło przyjętą przez graczy i krytyków grę hack'n'slash. Produkcją szczególnie powinni zainteresować się fani Diablo - choć Torchlight II nie oferuje aż takiej "epickości" kojarzonej z grami Blizzarda, to jednak jest to niezwykle solidnie zaprojektowana produkcja. Stawia ona bardziej na lootowanie i dostosowywanie ekwipunku, aniżeli rozwój umiejętności, który jednak też jest obecny. 

Bierzcie, póki dają!

Epic Games Store udostępni za darmo Torchlighta II już dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego. Na przypisanie gry do konta będziecie mieć tydzień. Biorąc pod uwagę ostatnie hity, jakimi zasypuje nas Epic, bardzo możliwe, że Torchlight II nie okaże się jedyną grą, która będzie od dziś darmowa na platformie.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >