Total War
Źródło: IGDB.com

Premierowe Total War Saga Troy do zgarnięcia za darmo

Kuba WielochKuba Wieloch
13 Sierpnia 2020

Najnowszy Total War został udostępniony w dniu premiery za darmo. Schodzi jak świeże bułeczki

Najnowszy Total War za darmo


Stało się. Tak jak wcześniej zapowiadano Total War Saga Troy zostało udostępnione w dniu premiery na platformie Epic Games Store. Jest to bezprecedensowa sytuacja, a gracze wciąż przecierają oczy ze zdumienia. Śpieszcie się jednak z pobieraniem, bo promocja jest limitowana czasowo.

Nowa produkcja doświadczonego studia


Studio Creative Assembly rozwijająca serię Total War po raz kolejny nas zaskoczyło. Gry z tej stajni są niesamowicie popularne i wciąż przyciągają nowe grono graczy spragnionych strategicznych przygód. Wraz z dobrym odbiorem wśród swojego targetu przychodzą bardzo dobre recenzje od krytyków gamingowych.

Niesamowity kamuflaż. Chodzące liście podbijają serca internautówNiesamowity kamuflaż. Chodzące liście podbijają serca internautówCzytaj dalej

Gracze przecierali oczy ze zdumienia


Kilka tygodni temu Epic Games zapowiedziało coś, w co nikt nie chciał wierzyć. Firm pochwaliła się umową z twórcami Creative Assembly, w wyniku której najnowszy Total War miał być udostępniony w dniu premiery za darmo na platformie Epic Games Store. I tak też się stało dnia dzisiejszego. Mało tego, gracze wręcz rzucili się najnowszą strategiczną produkcję, bo pobrało ją dziś już ponad milion użytkowników PC.

Promocja limitowana


Trzeba się jednak spieszyć, bo grę można pobrać wyłącznie do jutra. O godzinie 17 w piątek skończy się promocja i grę będzie można już wyłącznie zakupić. Co ciekawe Total War Sage Troy przez najbliższy rok będzie dostępny wyłącznie na platformie Epic Games Store.

Dron skutecznie usuwa gniazdo os. Niesamowite nagranieDron skutecznie usuwa gniazdo os. Niesamowite nagranieCzytaj dalej


To jednak nie wszystko. Jeśli założymy konto na stronie Total War Access i połączymy je z Epic Games Store otrzymamy również darmowe, pełnoprawne DLC do gry.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poważne problemy w Samsungu. Miliony użytkowników narażonych na utratę danych
  2. Świat nauki wstrzymał oddech. Nadchodzą inteligentne cegły
  3. Co się stanie z iPhone'm gdy polejemy go lawą? Fenomenalne wideo
  4. Noc Perseidów nad Polską już dziś. Zjawisko będzie widoczne gołym okiem

Następny artykuł