Techgame.pl
Samsung The Wall for Business targi ISE

materiały prasowe

Trwają targi ISE 2020. Samsung pokazał monstrualny The Wall for Business

25 Lutego 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Na aktualnie trwających targach Integrated Systems Europe Samsung zaprezentował nowe modele swoich ekranów. Chyba największe wrażenie robi kolosalna ściana przeznaczona dla firm.

Firma Samsung zaprezentowała nowe modele swoich urządzeń: interaktywny ekran Flip 2, QLED 8K SMART oraz zapowiadany już jakiś czas temu The Wall for Business.

The Wall for Business to ogromny ekran o przekątnych w zakresie 219 - 292 lub nawet 437 - 583 cali. Pierwsza konfiguracja wspiera 4K, druga zaś 8K, a sam ekran przeznaczony jest zdecydowanie dla firm. Ceny co prawda nie zostały jeszcze podane, ale nie trzeba zgadywać, że będą bardzo wysokie. Podczas targów można składać zamówienia na monstrualną ścianę.

Są też mniejsze urządzenia

Kolejnym zaprezentowanym urządzeniem jest druga wersja interaktywnego ekranu przeznaczonego dla różnych celów (np. szkół czy firm). Flip 2 będzie posiadać wszystkie cechy poprzednika, z ulepszeniami wygody użytkowania i paroma dodatkowymi funkcjami. Samsung QLED 8K SMART to telewizor o rozdzielczości 8K, zaprojektowany z myślą o pracy 24 godziny na dobę. Będzie używać wspomaganego przez AI procesora, dzięki któremu obraz nie będący w jakości 8K zostanie "podbity" do właśnie tej jakości, rzekomo bez strat pobocznych. Ma posiadać też funkcję DICOM, czyli obrazowanie cyfrowe pozwalające na przeglądanie zdjęć medycznych, takich jak tomografia czy rezonans magnetyczny, aczkolwiek Samsung sugeruje nie używanie telewizora do celów diagnostycznych. Ten model pojawi się w sprzedaży jeszcze w pierwszej połowie tego roku.

Choć Samsung wystawia się na aktualnie trwających targach ISE 2020, krążą pogłoski, że nie pojawi się na WMC w Barcelonie z obawy przed koronawirusem. Ostatnio swój udział na imprezie odwołał Amazon i Sony.

Podobne artykuły

Elon Musk z profilu

Technologie

Elon Musk dostał pytanie, które zupełnie wybiło go z równowagi. Rozbrajająca reakcja miliardera

Czytaj więcej >
Samoloty zeroemisyjne od Airbusa - wizualizacja

Technologie

Airbus zaprezentował swoje samoloty przyszłości. Ta technologia zmieni lotnictwo

Czytaj więcej >
szczeniak

Technologie

Tańczący szczeniak-robot podbija internet. Niezwykłe dzieło, aż ciężko się nie uśmiechnąć

Czytaj więcej >
Elon Musk w trakcie wywiadu na konferencji.

Technologie

Elon Musk zapowiedział, kiedy rozpocznie kolonizować Marsa. Data zaskakuje

Czytaj więcej >
PlayStation 2 w dwóch wersjach

Technologie

PlayStation 5 może niebawem wrócić na półki sklepowe. Zapowiadana jest kolejna dostawa

Czytaj więcej >
Xbox Series X i S

Technologie

Nowe informacje o ulepszeniach dla Xbox series X i S. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >