Ubisoft Forward 2020
Źródło: materiały prasowe

Wielka promocja gier Ubisoft. Wyprzedaż przed konferencją Ubisoft Forward

Artur ŁokietekArtur Łokietek
11 Lipca 2020

Już jutro czeka nas konferencja Ubisoft Forward! Firma postanowiła uczcić wydarzenie organizując specjalne promocje na swoje gry. I przyznam, że warto się tym zainteresować, gdyż wielkie hity pokroju serii Far Cry czy Assassin's Creed są w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Ubisoft Forward już za rogiem, a firma postanowiła uraczyć graczy wyprzedażą hitowych tytułów.

Ubisoft Forward 2020 i darmowe Watch_Dogs 2

Już 12 lipca o godiznie 21:00 czasu polskiego będziemy mogli na żywo uczestniczyć w wirtualnej konferencji Ubisoftu.Co nas wtedy czeka? Zdaje się, że niewiele niespodzianek - gameplaye z Assassin's Creed Valhalla wyciekły do internetu już parę dni temu, dlatego spodziewamy się oficjalnego pokazu rozgrywki. Pierwsze informacje na temat Far Cry 6 również ujrzały się dzienne, podobnie zresztą jak screeny z Watch_Dogs Legion. Być może doczekamy się informacji o Beyond Good&Evil 2 albo czymś, co Ubi jeszcze nie "wyciekło". Warto oglądać konferencję, gdyż dostaniemy za to zupełnie za darmo Watch_Dogs 2.

Wielka promocja w Uplay

Ubisoft z okazji wydarzenia zorganizowało dla graczy nie lada promocję - w przecenie znalazły się niemal wszystkie gry od dewelopera. Wśród perełek warto wymienić m.in. Assassin's Creed Odyssey wycenione na 82,47 złotych (z 249,90 zł), poprzednią cześć serii, czyli Origins za 49,98 złotych czy naprawdę niezłego Far Cry'a 5 za 37,48 złotych. Tanio znajdziemy też klasyki pokroju Heroes of Might&Magic V za nieco ponad 8 złotych czy najnowszą, siódmą część Settlersów za niecałe 30 złotych. Co ciekawe, Ubisoft oprócz klasycznych przecen pokusił się na przyznanie każdemu dodatkowego kodu rabatowego. Po wpisaniu "UBIFORWARD" w koszyk, wszystko, co się w nim znajduje zostanie przecenione o dodatkowe 20 procent. Kod funkcjonuje do 13 lipca, więc radzimy się spieszyć! Cała promocja na zaś trwać do 21 lipca, a znajdziecie ją pod tym adresem.

Zobacz także:

  1. Gracz wydał rodzinne oszczędności na paczki w FIFA. Loot Boxy to forma hazardu?
  2. Znamy wymagania sprzętowe na PC dla Captain Tsubasa: Rise of New Champions
  3. Premiera New World przesunięta. Na nowe MMO od Amazonu musimy jeszcze poczekać
  4. Czy to koniec gier w pudełkach? Capcom 80 procent gier dystrybuuje cyfrowoNastępny artykuł