Techgame.pl
Ubisoft Forward 2020

materiały prasowe

Wielka promocja gier Ubisoft. Wyprzedaż przed konferencją Ubisoft Forward

11 Lipca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Już jutro czeka nas konferencja Ubisoft Forward! Firma postanowiła uczcić wydarzenie organizując specjalne promocje na swoje gry. I przyznam, że warto się tym zainteresować, gdyż wielkie hity pokroju serii Far Cry czy Assassin's Creed są w niezwykle atrak

Ubisoft Forward już za rogiem, a firma postanowiła uraczyć graczy wyprzedażą hitowych tytułów. 

Ubisoft Forward 2020 i darmowe Watch_Dogs 2

Już 12 lipca o godiznie 21:00 czasu polskiego będziemy mogli na żywo uczestniczyć w wirtualnej konferencji Ubisoftu.Co nas wtedy czeka? Zdaje się, że niewiele niespodzianek - gameplaye z Assassin's Creed Valhalla wyciekły do internetu już parę dni temu, dlatego spodziewamy się oficjalnego pokazu rozgrywki. Pierwsze informacje na temat Far Cry 6 również ujrzały się dzienne, podobnie zresztą jak screeny z Watch_Dogs Legion. Być może doczekamy się informacji o Beyond Good&Evil 2 albo czymś, co Ubi jeszcze nie "wyciekło". Warto oglądać konferencję, gdyż dostaniemy za to zupełnie za darmo Watch_Dogs 2. 

Wielka promocja w Uplay

Ubisoft z okazji wydarzenia zorganizowało dla graczy nie lada promocję - w przecenie znalazły się niemal wszystkie gry od dewelopera. Wśród perełek warto wymienić m.in. Assassin's Creed Odyssey wycenione na 82,47 złotych (z 249,90 zł), poprzednią cześć serii, czyli Origins za 49,98 złotych czy naprawdę niezłego Far Cry'a 5 za 37,48 złotych. Tanio znajdziemy też klasyki pokroju Heroes of Might&Magic V za nieco ponad 8 złotych czy najnowszą, siódmą część Settlersów za niecałe 30 złotych. Co ciekawe, Ubisoft oprócz klasycznych przecen pokusił się na przyznanie każdemu dodatkowego kodu rabatowego. Po wpisaniu "UBIFORWARD" w koszyk, wszystko, co się w nim znajduje zostanie przecenione o dodatkowe 20 procent. Kod funkcjonuje do 13 lipca, więc radzimy się spieszyć! Cała promocja na zaś trwać do 21 lipca, a znajdziecie ją pod tym adresem.

Podobne artykuły

Logo Xbox

Gry

Jak grać w chmurze dzięki Xbox Game Pass?

Czytaj więcej >
Monster Slayer

Gry

Premiera nowego Wiedźmina tuż za rogiem. Co wiemy o The Witcher: Monster Slayer?

Czytaj więcej >
Netflix

Gry

Netflix wchodzi w świat gamingu? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
Wildstar

Gry

Gry, które umarły. Pamiętacie te tytuły MMORPG?

Czytaj więcej >
Heroes of might and Magic 3

Gry

Nieśmiertelne gry. Nadal w nie gramy pomimo upływu lat

Czytaj więcej >
Deathloop

Gry

5 najciekawszych tytułów z tegorocznego State of Play. Premiery tuż za rogiem!

Czytaj więcej >