Screen z gry Assassin's Creed Vahalla. Główny bohater i bohater poboczny.
Źródło: YouTube

Assasin's Creed Valhalla: pijackie minigierki i homoseksualne romanse w najnowszym fragmencie rozgrywki

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
13 Lipca 2020

W sieci pojawiły się kolejne materiały prezentujące rozgrywkę w najnowszej części gry z serii Assassin’s Creed o podtytule Valhalla. Tym razem fragmenty gameplayu zdradzają rozwiązania, które mogą wzbudzić sporo kontrowersji.

Assassin’s Creed Valhalla swoją premierę będzie miał w 17 listopada tego roku, zagramy w niego zarówno na PC, jak i konsolach obecnej generacji. Po premierze konsol nowej generacji, gra trafi również na nie.

Przecieki wczesnej wersji

Udostępnione materiały najnowszej gry Ubisoftu zostały udostępnione przez anonimowe osoby, które miały okazję zapoznać się z wczesną wersją produkcji. Materiały zdradzają przede wszystkim poboczne aktywności, których w grze ma nie brakować. Do gry wracają między innymi dobrze znane fanom serii romanse, w tym między osobami tej samej płci. Opisane aktywności możemy zobaczyć na udostępnionym materiale wideo.

Romanse i pijackie zabawy – tak spędzali czas wikingowie

Gry z serii Assassin’s Creed z roku na rok stają się coraz bardziej obszerne. Gracze narzekali jednak, że pomimo ogromnego, otwartego świata, w samych grach nie ma za dużo ciekawych aktywności. Ubisoft stara się to zmienić oferując sporo nowych aktywności. W Valhalli będziemy mieć do dyspozycji między innymi wątki romansowe i pijackie gry. W tych pierwszych, jak już wspomnieliśmy, będą również dostępne intymne zbliżenia między osobami tej samej płci. Jeżeli chodzi o pijackie zabawy, udostępnione materiały zdradzają na przykład szybkie fragmenty QTE, podczas których będziemy na przykład pić na czas miód pitny ze swojego rogu.

Następny artykuł