Techgame.pl
Okładka gry Watch Dogs 2 wyprodukowanej przez francuskie studio Ubisoft.

flickr

Watch Dogs 2 za darmo dla wszystkich. Aby otrzymać kopię trzeba zrobić jedną, prostą rzecz

14 Lipca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Wczoraj informowaliśmy o ogromnych problemach z logowaniem się do usługi Uplay w związku z promocją Ubisoftu. Podczas niedzielnego wydarzenia Ubisoft Forward przez określony czas rozdawało zupełnie za darmo kopię gry Watch Dogs 2.

W wyniku awarii serwerów wielu graczy nie było w stanie wziąć udziału w promocji.

Szybka interwencja Francuzów

Ubisoft jeszcze w trakcie transmisji swojej konferencji poinformował graczy, aby ci się nie denerwowali i skupili na oglądaniu wydarzenia, a promocja ich nie ominie. Dla przypomnienia wspomnimy, że osoby zalogowane do Uplaya, które oglądały Ubisoft Forward mogły skorzystać z promocji uwzględniającej darmowe pobranie gry Watch Dogs 2 oraz licznych dodatków do najnowszych gier Ubisoftu, które premierę będą miały w najbliższych miesiącach. Sytuacja nie była jednak jasna, w jaki sposób Ubisoft planuje rozwiązać ten problem. Teraz już wszystko jest jasne.

Każdy dostanie darmową grę

Ubisoft nie kombinował z rozwiązaniem, po problemach ze swoimi serwerami ogłosił, że gra dostępna będzie dla każdego, kto zaloguje się do usługi Uplay. Francuzi nie podali informacji do kiedy potrwa akcja, więc należy zakładać, że oferta będzie ważna jedynie dzisiaj. Warto się więc pospieszyć.

Jak odebrać nagrody

Proces odbierania nagród jest prosty. Należy zalogować się do usługi poprzez dedykowaną stronę (link znajdziecie tutaj), a następnie kliknąć odpowiednie pole odpowiadające za odbiór gry Watch Dogs 2. Można tam również odebrać kilka pomniejszych nagród do innych produkcji francuskiego studia. Nagrody związane z grami, których oficjalna premiera jest jeszcze przed nami dostaniemy oczywiście w dniu oficjalnej premiery gry. W skład tych dodatków wchodzi specjalna kurtka do Watch Dogs Legion oraz topór Moonlight do Assassin's Creed Valhalla.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >