Okładka gry Watch Dogs 2 wyprodukowanej przez francuskie studio Ubisoft.
Źródło: flickr

Watch Dogs 2 za darmo dla wszystkich. Aby otrzymać kopię trzeba zrobić jedną, prostą rzecz

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
14 Lipca 2020

Wczoraj informowaliśmy o ogromnych problemach z logowaniem się do usługi Uplay w związku z promocją Ubisoftu. Podczas niedzielnego wydarzenia Ubisoft Forward przez określony czas rozdawało zupełnie za darmo kopię gry Watch Dogs 2.

W wyniku awarii serwerów wielu graczy nie było w stanie wziąć udziału w promocji.

Szybka interwencja Francuzów

Ubisoft jeszcze w trakcie transmisji swojej konferencji poinformował graczy, aby ci się nie denerwowali i skupili na oglądaniu wydarzenia, a promocja ich nie ominie. Dla przypomnienia wspomnimy, że osoby zalogowane do Uplaya, które oglądały Ubisoft Forward mogły skorzystać z promocji uwzględniającej darmowe pobranie gry Watch Dogs 2 oraz licznych dodatków do najnowszych gier Ubisoftu, które premierę będą miały w najbliższych miesiącach. Sytuacja nie była jednak jasna, w jaki sposób Ubisoft planuje rozwiązać ten problem. Teraz już wszystko jest jasne.

Każdy dostanie darmową grę

Ubisoft nie kombinował z rozwiązaniem, po problemach ze swoimi serwerami ogłosił, że gra dostępna będzie dla każdego, kto zaloguje się do usługi Uplay. Francuzi nie podali informacji do kiedy potrwa akcja, więc należy zakładać, że oferta będzie ważna jedynie dzisiaj. Warto się więc pospieszyć.

Bill Gates chce rozpylać chemikalia w stratosferze, aby uratować planetęBill Gates chce rozpylać chemikalia w stratosferze, aby uratować planetęCzytaj dalej

Jak odebrać nagrody

Proces odbierania nagród jest prosty. Należy zalogować się do usługi poprzez dedykowaną stronę (link znajdziecie tutaj), a następnie kliknąć odpowiednie pole odpowiadające za odbiór gry Watch Dogs 2. Można tam również odebrać kilka pomniejszych nagród do innych produkcji francuskiego studia. Nagrody związane z grami, których oficjalna premiera jest jeszcze przed nami dostaniemy oczywiście w dniu oficjalnej premiery gry. W skład tych dodatków wchodzi specjalna kurtka do Watch Dogs Legion oraz topór Moonlight do Assassin's Creed Valhalla.

Ukryta wiadomość w plikach Valoranta. Riot ma poczucie humoruUkryta wiadomość w plikach Valoranta. Riot ma poczucie humoruCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Watch Dogs Legion - Ubisoft pokazał nowy gameplay i zwiastun. Znamy datę premiery
  2. Serwery podczas Ubisoft Forward nie wytrzymały. Producent uspokaja
  3. Wielka promocja gier Ubisoft. Wyprzedaż przed konferencją Ubisoft Forward
  4. Death Stranding: Premierowy zwiastun na PC

Następny artykuł