Techgame.pl
Okładka gry Watch Dogs 2 wyprodukowanej przez francuskie studio Ubisoft.

flickr

Watch Dogs 2 za darmo dla wszystkich. Aby otrzymać kopię trzeba zrobić jedną, prostą rzecz

14 Lipca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Wczoraj informowaliśmy o ogromnych problemach z logowaniem się do usługi Uplay w związku z promocją Ubisoftu. Podczas niedzielnego wydarzenia Ubisoft Forward przez określony czas rozdawało zupełnie za darmo kopię gry Watch Dogs 2.

W wyniku awarii serwerów wielu graczy nie było w stanie wziąć udziału w promocji.

Szybka interwencja Francuzów

Ubisoft jeszcze w trakcie transmisji swojej konferencji poinformował graczy, aby ci się nie denerwowali i skupili na oglądaniu wydarzenia, a promocja ich nie ominie. Dla przypomnienia wspomnimy, że osoby zalogowane do Uplaya, które oglądały Ubisoft Forward mogły skorzystać z promocji uwzględniającej darmowe pobranie gry Watch Dogs 2 oraz licznych dodatków do najnowszych gier Ubisoftu, które premierę będą miały w najbliższych miesiącach. Sytuacja nie była jednak jasna, w jaki sposób Ubisoft planuje rozwiązać ten problem. Teraz już wszystko jest jasne.

Każdy dostanie darmową grę

Ubisoft nie kombinował z rozwiązaniem, po problemach ze swoimi serwerami ogłosił, że gra dostępna będzie dla każdego, kto zaloguje się do usługi Uplay. Francuzi nie podali informacji do kiedy potrwa akcja, więc należy zakładać, że oferta będzie ważna jedynie dzisiaj. Warto się więc pospieszyć.

Jak odebrać nagrody

Proces odbierania nagród jest prosty. Należy zalogować się do usługi poprzez dedykowaną stronę (link znajdziecie tutaj), a następnie kliknąć odpowiednie pole odpowiadające za odbiór gry Watch Dogs 2. Można tam również odebrać kilka pomniejszych nagród do innych produkcji francuskiego studia. Nagrody związane z grami, których oficjalna premiera jest jeszcze przed nami dostaniemy oczywiście w dniu oficjalnej premiery gry. W skład tych dodatków wchodzi specjalna kurtka do Watch Dogs Legion oraz topór Moonlight do Assassin's Creed Valhalla.

Stanisław JanowskiAutor

Wydawca portalu Techgame. Z wykształcenia dziennikarz i kulturoznawca. Wcześniej parałem się dziennikarstwem radiowym, teraz głównie działam w Internecie. Miłośnik retro-technologii i nowych smartfonów. W wolnych chwilach rozmawiam z Google Home.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Podobne artykuły

Quake

Gry

Wielki powrót Quake. Czy na pewno?

Czytaj więcej >
Diablo II

Gry

Podsumowanie dnia. Otwarta beta dla Diablo II, nowa konkurencja dla FIFY, Pokemon Unite na urządzenia mobilne

Czytaj więcej >
Among us

Gry

Gamingowe Newsy - Nowy tryb w Fornite, Call of Duty Vanguard, Patch 1.9 dla Cyberpunk 2077

Czytaj więcej >
World of Warcraft

Gry

Czy obserwujemy śmierć gatunku MMORGP? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
GTA San Andreas

Gry

Nadchodzą remastery GTA. Czy rzeczywiście ich potrzebujemy?

Czytaj więcej >
Diablo II: Resurrected

Gry

Rusza beta do Diablo II: Resurrected. Czy to Ostatnia deska ratunku dla Blizzard?

Czytaj więcej >