Whatsapp
Źródło: flickr.com

Rewolucyjna zmiana w WhatsAppie. Użytkownicy w końcu się doczekali

Kuba WielochKuba Wieloch
29 Lipca 2020

Użytkownicy WhatsAppa mają spory powód do radości. Ciekawa aktualizacja aplikacji

Najpopularniejszy komunikator

WhatsApp jest obecnie najpopularniejszym komunikatorem internetowym na świecie. Jest o tyle przyjemnie w użytkowaniu, że nie wymaga dodatkowego konta na portalu społeczności, jak w przypadku Messengera. Co ciekawe coraz głośniej jest o rzekomych planach integracji WhatsAppa z Messengerem, jako że obie te aplikacje należą do Marka Zuckerberga, czyli twórcy i właściciela Facebooka.

Wyciszenie "na zawsze"

Aplikacja Whatsapp pozwala na wyciszanie konwersacji z użytkownikami. Możliwe jest "wymutowanie" rozmowy na 8 godzin, tydzień lub na rok. Użytkownicy od długiego czasu prosili, aby dodano możliwość wyciszenie rozmowy "na zawsze" czyli czas nieokreślony. Okazuje się, że twórcy słuchają swoich użytkowników.

Przecieki

Jak donosi portal WABetainfo, zajmujący się głównie wyszukiwaniem nowych, ukrytych funkcji w kodzie popularnych aplikacji, w najnowszej aktualizacji WhatsAppa wprowadzono możliwość wyciszenia konwersacji na zawsze. Rzecz jasna użytkownik w każdym momencie może wznowić otrzymywanie powiadomień.
Opcja ta ma zastąpić wyłączenia powiadomień na rok. Będzie to przyjemne i wygodne ulepszenie. Niestety nie wiadomo kiedy najnowsza aktualizacja trafi na nasze telefony, jednakże z pewnością poinformujemy Was o tym.

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł