Techgame.pl
Wiedźmin 3

IGDB.com

Świetne wieści dla fanów Wiedźmina. Premiera gry na PS5 i Xbox Series X

4 Września 2020

Autor tekstu:

Kuba Wieloch

Udostępnij:

Wiedźmin 3 trafi na PlayStation 5 i Xbox Series X. To jednak nie wszystko, obecni użytkownicy nową wersję otrzymają za darmo

Powrót trzeciej części Wiedźmina

I wszystko jasne. Wiedźmin III pojawi się na konsolach najnowszej generacji, co dla niektórych jest sporym zaskoczeniem, a innych oczywistą koleją rzeczy. Trzecia część przygód Geralta wciąż generuje ogromne zyski dla polskiego studia CD-Projekt Red. W głównej mierze przez to, że to jeden z najlepszych tytułów w historii gier, jednakże spory udział w dobrej sprzedaży ma również netflixowy seriel The Witcher.

Spora niespodzianka

Co ciekawe CD-Projekt nie zapowiadał wcześniej żadnych konkretów na temat ekspansji trzeciej części Wiedźmin na najnowsze konsole. Niemniej, przy okazji publikacji ostatniego raportu finansowego Piotr Nielubowicz sugerował, że firma ma jeszcze sporo niespodzianek dla fanów. Jak widać, mamy do czynienia z jedną z nich.

Ray tracing i sporo drobnych usprawnień

Nie zdradzono jeszcze zbyt wielu szczegółów, ale już teraz wiemy, że kompletna edycja Wiedźmina III zmierza na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X. Gra utrzyma sporo ulepszeń graficznych i technicznych, takich jak, chociażby obsługę ray tracingu i skrócone czasy ładowania lokacji.

Posiadasz już Wiedźmina? Mamy wspaniałe wieści

A teraz największy bonus. Gracze, którzy obecnie posiadają wersję gry na PS4 i Xbox One otrzymają ulepszenie za darmo. Jest to niezwykle miły ukłon w stronę fanów, z drugiej strony wymaganie od nich, aby ponownie płacili za tę samą grę byłoby sporym skandalem wizerunkowym. Warto również wspomnieć, że gracza posiadający kopię gry na PC będą mogli pobrać za darmo stosowną aktualizację.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >