Techgame.pl
Kadr z gry Worms 2: Armageddon. Nalot, wybuchy, eksplozje wormsy.

flickr

Graliście w Wormsy? Kultowa gra powraca w zupełnie nowej odsłonie

2 Lipca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Gry z serii Worms znalazły szczególne miejsce w sercach polskich graczy. W ostatnich latach produkcje studia Team 17 traciły jednak na popularności, teraz może się to jednak zmienić, a to za sprawą najnowszej części, która ma wprowadzić niem

Fani Wormsów od kilku miesięcy czekali na konkretne informacje na temat najnowszej produkcji Team 17. Producent w marcu wypuścił krótką zajawkę zapowiadającą powrót legendarnej serii.

Worms Rumble zrywa z tradycjami

Twórcy zdecydowali się na odważny krok zrywając z najbardziej charakterystycznym punktem rozgrywki, a więc z jej turowością. Bitwy w Worms Rumble mają się odbywać w czasie rzeczywistym. Informacje o najnowszej części legendarnej gry zostały opublikowane na oficjalnym blogu Play Station, gra zadebiutować ma na PC-tach, PlayStation 4 oraz PlayStation 5 i ma wspierać rozwiązanie cross-play pozwalające na wspólną grę użytkownikom konsol oraz komputerów.

Worms Battle Royale

Jeżeli chodzi o tryby rozgrywki w najnowszej części Wormsów, to jak na razie nie zachwycają różnorodnością. Klasyczny tryb Deathmatch oraz tryby Last Worm/Team Standing, to po prostu wariacja na temat popularnych obecnie gier Battle Royale, tylko, że na mniejszą skalę (do 32 graczy). Twórcy zapewniają również o bardzo dużej możliwościpersonalizacji bohaterów. Beta testy gry ruszą już 15 lipca, skorzystają z nich jednak jedynie gracze PC. Pełnoprawna premiera nie została jeszcze ustalona, ale prawdopodobnie będzie miała miejsce jeszcze w 2020 roku.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >