Techgame.pl
Kadr z gry Worms 2: Armageddon. Nalot, wybuchy, eksplozje wormsy.

flickr

Graliście w Wormsy? Kultowa gra powraca w zupełnie nowej odsłonie

2 Lipca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Gry z serii Worms znalazły szczególne miejsce w sercach polskich graczy. W ostatnich latach produkcje studia Team 17 traciły jednak na popularności, teraz może się to jednak zmienić, a to za sprawą najnowszej części, która ma wprowadzić niem

Fani Wormsów od kilku miesięcy czekali na konkretne informacje na temat najnowszej produkcji Team 17. Producent w marcu wypuścił krótką zajawkę zapowiadającą powrót legendarnej serii.

Worms Rumble zrywa z tradycjami

Twórcy zdecydowali się na odważny krok zrywając z najbardziej charakterystycznym punktem rozgrywki, a więc z jej turowością. Bitwy w Worms Rumble mają się odbywać w czasie rzeczywistym. Informacje o najnowszej części legendarnej gry zostały opublikowane na oficjalnym blogu Play Station, gra zadebiutować ma na PC-tach, PlayStation 4 oraz PlayStation 5 i ma wspierać rozwiązanie cross-play pozwalające na wspólną grę użytkownikom konsol oraz komputerów.

Worms Battle Royale

Jeżeli chodzi o tryby rozgrywki w najnowszej części Wormsów, to jak na razie nie zachwycają różnorodnością. Klasyczny tryb Deathmatch oraz tryby Last Worm/Team Standing, to po prostu wariacja na temat popularnych obecnie gier Battle Royale, tylko, że na mniejszą skalę (do 32 graczy). Twórcy zapewniają również o bardzo dużej możliwościpersonalizacji bohaterów. Beta testy gry ruszą już 15 lipca, skorzystają z nich jednak jedynie gracze PC. Pełnoprawna premiera nie została jeszcze ustalona, ale prawdopodobnie będzie miała miejsce jeszcze w 2020 roku.

Tagi:

WormsPCSony PlayStation

Stanisław JanowskiAutor

Wydawca portalu Techgame. Z wykształcenia dziennikarz i kulturoznawca. Wcześniej parałem się dziennikarstwem radiowym, teraz głównie działam w Internecie. Miłośnik retro-technologii i nowych smartfonów. W wolnych chwilach rozmawiam z Google Home.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Najnowsze

O tym się mówi

Militaria

MOSFET w replikach airsoft. Do czego służy i czy warto go stosować?

Czytaj więcej >
Materiał Partnerski

Technologie

Jak wybrać tablet? Najważniejsze wskazówki

Czytaj więcej >
Freepik.com

Gry

Wymagania gier na 2022 rok – jak im sprostać?

Czytaj więcej >
Esport zyskuje na popularności – dlaczego?

Gry

Esport zyskuje na popularności – dlaczego?

Czytaj więcej >
"Dr Google" vs HeyCzeker

Technologie

"Dr Google" vs HeyCzeker – sprawdź, co pomoże Ci bardziej, gdy Twoje zdrowie zacznie szwankować

Czytaj więcej >