Kontroler Xbox
Źródło: Wallpaperflare

Jesteśmy po Xbox Games Showcase. Moc nowości od Microsoftu

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
24 Lipca 2020

Xbox Games Showcase oficjalnie się odbył. Podczas wydarzenia nie brakowało głośnych premier, nowości i zapowiedzi tego, co nas czeka w najbliższej przyszłości na konsoli Xbox Series X.

Jednym z najważniejszych punktów konferencji była oczywiście premiera Halo Infinite. Gracze mogli zobaczyć zarówno zwiastun produkcji, jak i gameplay z rozgrywki.

Ważne kontynuacje zaprezentowane podczas Xbox Games Show

Halo Infinite, Forza Motorsport, Stalker 2 to jedynie część kontynuacji, na które czekali gracze. Pod tym względem konferencje Xboxa na pewno ich nie zawiodła. Duża niespodzianką na pewno była również zapowiedź Psychonauts 2, w którym utwór do produkcji nagrał Jack Black znany z zespołu Tenacious D. Również gameplay z rozgrywki Halo Infinite wzbudził duże zainteresowanie. Gracze zwrócili uwagę przede wszystkim na otwartość świata zaprezentowane w grze. Halo Infinite swoją premierę na PC-tach, Xbox One oraz Xbox Series X będzie miało pod koniec 2020 roku.

Wszystkie zwiastuny zapowiedzianych kontynuacji znajdziecie poniżej.

Zobacz wideo

Zobacz wideo

Zobacz wideo

Zobacz wideo

Nowości, nowości

Wśród nowości zdecydowanie największe zainteresowanie wzbudziła najnowsza produkcja twórców Life is Strange. Poruszający zwiastun gry Tell Me Why zapowiada grę, w której głównym bohaterem będzie transpłciowy mężczyzna. Gra będzie podzielona na trzy epizody, wszystkie mają trafić do usługi Xbox Game Pass. Premiera produkcji, która na pewno jeszcze wzbudzi spore kontrowersje zaplanowana została na 27 sierpnia. Podczas Xbox Games Showcase zaprezentowana została również gra Avowed, która ma być odpowiedzią na słynnego Skyrima z uniwersum The Elder Scrolls. Pełną listę gier, które zostały zaprezentowane podczas Xbox Games Showcase znajdziecie na oficjalnej stronie organizatora.

Następny artykuł