xiaomi odstraszacz komarów
Źródło: Xiaomi

Xiaomi zaprezentowało odstraszacz komarów. Kupisz go w atrakcyjnej cenie

Artur ŁokietekArtur Łokietek
12 Maja 2020

Odstraszacz na komary od Xiaomi zapowiadany był już od jakiegoś czasu. W końcu urządzenie stało się dostępne w sklepach. Mijia Mosquito Repellent Kit wyposażony jest w szereg funkcji, a jego atrakcyjna cena może zachęcić. Szczególnie, że lato ma być wyjątkowo upalne.

Mijia Mosquito Repellent Kit to odstraszacz na komary od Xiaomi. Firma wypuściła urządzenie, a jego cena nie wygląda na przesadzoną.

Nowe technologie od Xiaomi

Xiaomi coraz śmielej wchodzi w inne segmenty elektroniki użytkowej, Biorąc pod uwagę fakt, że firma na rynku smartfonów zdobyła serca wielu klientów, a niektóre modele urządzeń pokonują droższą konkurencję, chiński producent roszerza swoją działalność. Zresztą już od jakiegoś czasu można w internecie bezproblemowo nabyć zaskakujące produkty firmy. Odkurzacz? Jest. Suszarka? Także. Inteligentne buty naśladujące opaski sportowe albo różne rodzaje odtwarzaczy multimedialnych również są dostępne, nawet w Polsce. Firma zdecydowała się na crowdfundingowe zbiórki na nowe produkty - w ten sposób wiadomo, czego oczekują klienci i na co są gotowi wydać pieniądze. Wielkimi sukcesami takiego sposobu finansowania są m.in rower Sportowy Mobi Fitness Springbok, którego cena (bez podatków) wyznaczona została na zaledwie dwa tysiące złotych, a także właśnie wydany odstarszacz na komary.

Mijia Mosquito Repellent Kit

Odstraszacz komarów od Xiaomi? Tak, to możliwe

Mijia Mosquito Repellent Kit, bo tak nazywa się futurystyczny odstraszacz insektów, to tak naprawdę trzy sztuki odstraszacza Mijia Mosquito Repellent Smart Edition. Jak głosi nazwa, za pomocą bluetooth można połączyć urządzenie z aplikacją Mijia i za jej pomocą sterować odstraszaczem czy sprawdzać poziom naładowania baterii. W środku znajdziemy byliny Tanacetum cineraiifolium, czyli nietoksyczne, roślinne związki organiczne podgrzewane przez specjalny wiatrak co działa odstraszająco na insekty (nie zabija ich jednak). Urządzenie najlepiej sprawdzić się ma w pomieszczeniach 28 metrów kwadratowych, gdzie bateria wystarczy na 720 godzin pracy. Cena urządzeń może wydawać się w takim razie niemałym zaskoczeniem - potrójny pakiet wyceniono na zaledwie 49 yuanów, czyli ok. 88 złotych bez podatków, zaś pojedyńcza sztuka to koszt około 59 yuanów, czyli ok. 34 złotych. W uwagi na nadchodzący gorący sezon letni, Xiaomi mogło trafić w żyłę złota. Na ten moment odstraszacz dostępny jest wyłącznie w chińskich sklepach.

Zobacz także:

  1. Sprawdź zasięg sieci 5G w Polsce. W planach budowa ponad 1800 nadajników
  2. Elon Musk wyłamuje się z lockdownu. "Możecie mnie aresztować"
  3. Samsung Galaxy A41 – koreański średniak w atrakcyjnej cenie
  4. Wielu Polaków czekało na nie. Testy na przeciwciała COVID-19 bez wychodzenia z domu
Następny artykuł