Techgame.pl
xiaomi odstraszacz komarów

Xiaomi

Xiaomi zaprezentowało odstraszacz komarów. Kupisz go w atrakcyjnej cenie

12 Maja 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Odstraszacz na komary od Xiaomi zapowiadany był już od jakiegoś czasu. W końcu urządzenie stało się dostępne w sklepach. Mijia Mosquito Repellent Kit wyposażony jest w szereg funkcji, a jego atrakcyjna cena może zachęcić. Szczególnie, że lato ma by

Mijia Mosquito Repellent Kit to odstraszacz na komary od Xiaomi. Firma wypuściła urządzenie, a jego cena nie wygląda na przesadzoną.

Nowe technologie od Xiaomi

Xiaomi coraz śmielej wchodzi w inne segmenty elektroniki użytkowej, Biorąc pod uwagę fakt, że firma na rynku smartfonów zdobyła serca wielu klientów, a niektóre modele urządzeń pokonują droższą konkurencję, chiński producent roszerza swoją działalność. Zresztą już od jakiegoś czasu można w internecie bezproblemowo nabyć zaskakujące produkty firmy. Odkurzacz? Jest. Suszarka? Także. Inteligentne buty naśladujące opaski sportowe albo różne rodzaje odtwarzaczy multimedialnych również są dostępne, nawet w Polsce. Firma zdecydowała się na crowdfundingowe zbiórki na nowe produkty - w ten sposób wiadomo, czego oczekują klienci i na co są gotowi wydać pieniądze. Wielkimi sukcesami takiego sposobu finansowania są m.in rower Sportowy Mobi Fitness Springbok, którego cena (bez podatków) wyznaczona została na zaledwie dwa tysiące złotych, a także właśnie wydany odstarszacz na komary.

Odstraszacz komarów od Xiaomi? Tak, to możliwe

Mijia Mosquito Repellent Kit, bo tak nazywa się futurystyczny odstraszacz insektów, to tak naprawdę trzy sztuki odstraszacza Mijia Mosquito Repellent Smart Edition. Jak głosi nazwa, za pomocą bluetooth można połączyć urządzenie z aplikacją Mijia i za jej pomocą sterować odstraszaczem czy sprawdzać poziom naładowania baterii. W środku znajdziemy byliny Tanacetum cineraiifolium, czyli nietoksyczne, roślinne związki organiczne podgrzewane przez specjalny wiatrak co działa odstraszająco na insekty (nie zabija ich jednak). Urządzenie najlepiej sprawdzić się ma w pomieszczeniach 28 metrów kwadratowych, gdzie bateria wystarczy na 720 godzin pracy. Cena urządzeń może wydawać się w takim razie niemałym zaskoczeniem - potrójny pakiet wyceniono na zaledwie 49 yuanów, czyli ok. 88 złotych bez podatków, zaś pojedyńcza sztuka to koszt około 59 yuanów, czyli ok. 34 złotych. W uwagi na nadchodzący gorący sezon letni, Xiaomi mogło trafić w żyłę złota. Na ten moment odstraszacz dostępny jest wyłącznie w chińskich sklepach.

Podobne artykuły

Elon Musk z profilu

Technologie

Elon Musk dostał pytanie, które zupełnie wybiło go z równowagi. Rozbrajająca reakcja miliardera

Czytaj więcej >
Samoloty zeroemisyjne od Airbusa - wizualizacja

Technologie

Airbus zaprezentował swoje samoloty przyszłości. Ta technologia zmieni lotnictwo

Czytaj więcej >
szczeniak

Technologie

Tańczący szczeniak-robot podbija internet. Niezwykłe dzieło, aż ciężko się nie uśmiechnąć

Czytaj więcej >
Elon Musk w trakcie wywiadu na konferencji.

Technologie

Elon Musk zapowiedział, kiedy rozpocznie kolonizować Marsa. Data zaskakuje

Czytaj więcej >
PlayStation 2 w dwóch wersjach

Technologie

PlayStation 5 może niebawem wrócić na półki sklepowe. Zapowiadana jest kolejna dostawa

Czytaj więcej >
Xbox Series X i S

Technologie

Nowe informacje o ulepszeniach dla Xbox series X i S. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >