Techgame.pl
Cała Polska sercem z naszymi

Materiały Partnera

Zaczynamy sezon na "LEEEEEEEEĆ" i znowu jesteśmy sercem z naszymi!

27 Listopada 2020

Autor tekstu:

Barbara Daszuta

Udostępnij:

Jeden człowiek, dwie narty i miliony kibiców przed telewizorami – rozpoczynamy emocjonujący sezon z naszymi bohaterami skoków narciarskich.

undefined

Będzie domowo!

Ten rok będzie dla nas inny. Nie spotkamy się licznie z transparentami zagrzewającymi „naszych” pod skocznią, ani w lokalach, oglądając na ekranach sukcesy kadry. Emocje będą nam towarzyszyć za to głównie w domowym zaciszu, z rodziną – przed telewizorami.

Niemniej – z pewnością nasze zaangażowanie aż do końca sezonu będzie sięgać zenitu. Przy okazji to świetna okazja, by nawet domowników, którzy do tej pory nie pałali szczególną miłością do skoków narciarskich zarazić pięknem tego sportu. To, czym jest telemark można w końcu w dość zabawny i prosty sposób wyjaśnić, nawet skacząc z kanapy na dywan w salonie.

„Domowo” zaczyna się też sezon dla naszej kadry. Startujemy na swoim podwórku w Wiśle – tam, gdzie chłopcy czują się jak przysłowiowa ryba w wodzie (a raczej orzeł szybujący daleko poza punkt K).

Pozytywna energia – od Rzeszowa aż po Szczecin

Kamil Stoch, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Stefan Hula i Maciej Kot – te nazwiska znają niemal wszyscy w naszym kraju. Kadra A niejednokrotnie dawała nam już powody do sportowych uniesień i wzruszeń. W tym roku też tak będzie, a jesienno-zimowe wieczory będą przerywane okrzykami płynącymi z milionów gardeł: „LEEEEEĆ… USTAAAAAAŁ!”.

Sport, który blisko 20 lat temu oczarował całą Polskę i stał się drugą po piłce nożnej dyscypliną narodową, będzie znowu jednoczyć nas – siedzących przed telewizorami. W końcu skoki narciarskie odbywają się tam, gdzie jesteśmy my – kibice. A zawodników możemy wspierać niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujemy.

Sercem z naszymi

Kibicowskie emocje osłodzi nam jak co roku Milka – sponsor kadry A i ich aktywne wsparcie. Warto pamiętać o tym, że siedząc w domu przed telewizorem i przeżywając sportowe emocje nigdy nie jesteśmy sami. Mało które wydarzenia jednoczą aż tak wiele serc Polaków i jednocześnie mają tak pozytywny przekaz.

Tej zimy my wszyscy – razem, zaczynamy wspólny lot po emocje i poczucie narodowej dumy!

Artykuł sponsorowany

Podobne artykuły

cod warzone

Gry

Streamer chce zapłacić twórcom CoD: Warzone 10 tysięcy dolarów za banowanie cheaterów

Czytaj więcej >
play at home

Gry

Darmowe gry od Sony. Gigant przeznacza miliony dolarów na pomoc

Czytaj więcej >
Team Fortress 2

Gry

Zmarł Rick May - głos Żołnierza z Team Fortress 2

Czytaj więcej >
valorant

Gry

Valorant powoduje spadki płynności w innych grach. Riot się tłumaczy

Czytaj więcej >
crysis

Gry

Crysis Remaster czy nowa część? Powstawanie gry niemal pewne

Czytaj więcej >
the pope

Gry

Polskie studio zapowiada kontrowersyjny tytuł. Symulator papieża już w wkrótce

Czytaj więcej >