Pokemon Go
Źródło: Wikipedia

Zespół R znowu błysnął, czyli nowa aktualizacja w Pokemon GO

Kuba WielochKuba Wieloch
9 Lipca 2020

Pomimo, ze Pokemon Go nie jest już tak popularne, to wciąż ma sporą bazę graczy. Gra dostaje częste aktualizacje z usprawnieniami, tak więc nigdy nie jest za późno, aby wrócić do poszukiwania Pokemonów w drodze do sklepu.

Nowa aktualizacja


Tym razem, twórcy zaserwowali graczom nowy event. Mianowicie nad ich głowami moga pojawić się balony zespołu "R", z którymi można stoczyć walkę. Wystarczyć dotknąć ikonki, która wyskakuje w interfejsie gdy tylko zbliżymy się do złoczyńców. Warto wspomnieć, że z zespołem R można się było wcześniej zetknąć wyłącznie przy pokestopach.

Jak znaleźć balony zespołu R


To jednak nie wszystko. Jeśli gracz ma w wyposażeniu Rocket Radar, będzie mógł on stoczyć walkę z balonem zespołu R. Natomiast, gdy w naszym powsażeniu znajduje się Super Rocket Rader, to będziemy mieć możliwość stoczenia walki z samym Giovanim.

Pokemon Go Fest 2020


Więcej informacji na temat nowej aktualizajci pojawi się przy okazji nowego limitowanego wyzwania, które ma przygotować graczy do zbliżającego się wydarzenia Go Fest. Warto przypomnieć, że tegoroczny event będzie miał charakter cyfrowy, także gracze z całego świata będą mogli w nim wziąć udział po zakupie biletu w sklepie gry.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lillia - poznaliśmy umiejętności nowego junglera w League of Legends
  2. Sony Reon Pocket - oto miniklimatyzator przyszłości
  3. Nad Polską przelatuje kometa. Niepowtarzalne zjawisko zaobserwujesz gołym okiem
  4. World of Warcraft Shadowlands - wiemy kiedy wystartują beta testy

Następny artykuł