Techgame.pl > Bezpieczeństwo > Koniec współpracy Alior Bank i T-Mobile. Ogromne zmiany dla klientów
Kuba Wieloch
Kuba Wieloch 19.03.2022 05:22

Koniec współpracy Alior Bank i T-Mobile. Ogromne zmiany dla klientów

Alior Bank
wikipedia.com

Koniec partnerstwa T-Mobile i Alior Bank

Alior Bank ogłosił koniec współpracy z siecią telefoniczną T-Mobile. T-Mobile Usługi Bankowe znika z rynku, co jest sporą zmianą dla dotychczasowych klientów.

Ogłoszono datę zmian

Klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą korzystać z usług bez przeszkód do dnia 28 listopada 2020 roku. Natomiast następnego dnia nastąpi masowe przeniesienie bezpośrednio do Alior Banku. Jest to wynik zakończenia współpracy między dwoma firmami.

Nowe możliwości dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe

Klienci mogą na tym skorzystać, ponieważ dostaną dostęp do szerokiego pasma usług bankowych i pozabankowych, a także tych oferowanych tylko dla bezpośrednich klientów produktów. W praktyce oznacza to dostęp do ponad 700 placówek partnerskich, oddziałów Alior Banku, jak i bankowości internetowej i mobilnej Alior Online i aplikacji Alior Mobile.

Jak będzie wyglądał proces zmian?

Jak zapewnia firma, Alior Bank chce dołożyć wszelkich starań, by proces przeniesienia kont klientów był płynny i bezpieczny dla klientów. Będzie to proces automatyczny, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek czynności dodatkowych przez użytkowników. Klienci dodatkowo otrzymają listy lub e-mail. We wiadomości znajdą wszelkie potrzebne informacje związane z przeniesieniem usług.Jeszcze w październiku klienci T-Mobile Usługi Bankowe otrzymają szczegółową instrukcję, która rozjaśni klientom, w jaki sposób po raz pierwszy zalogować się do konta w Alior Bank.

Powiązane