Alior Bank
Źródło: wikipedia.com

Koniec współpracy Alior Bank i T-Mobile. Ogromne zmiany dla klientów

Kuba WielochKuba Wieloch
4 Września 2020

To już pewne, Alior Bank nie będzie dłużej współpracował z T-Mobile. Co to oznacza dla klientów?

Koniec partnerstwa T-Mobile i Alior Bank


Alior Bank ogłosił koniec współpracy z siecią telefoniczną T-Mobile. T-Mobile Usługi Bankowe znika z rynku, co jest sporą zmianą dla dotychczasowych klientów.

Ogłoszono datę zmian


Klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą korzystać z usług bez przeszkód do dnia 28 listopada 2020 roku. Natomiast następnego dnia nastąpi masowe przeniesienie bezpośrednio do Alior Banku. Jest to wynik zakończenia współpracy między dwoma firmami.

Chcą wysłać w kosmos Chcą wysłać w kosmos "silos na mleko". Maszyna SpaceX uniosła się na wysokość 150 m [wideo]Czytaj dalej

Nowe możliwości dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe


Klienci mogą na tym skorzystać, ponieważ dostaną dostęp do szerokiego pasma usług bankowych i pozabankowych, a także tych oferowanych tylko dla bezpośrednich klientów produktów. W praktyce oznacza to dostęp do ponad 700 placówek partnerskich, oddziałów Alior Banku, jak i bankowości internetowej i mobilnej Alior Online i aplikacji Alior Mobile.

Niezwykłe odkrycie naukowców. Na Księżycu jest tlen, a jego powierzchnia rdzewiejeNiezwykłe odkrycie naukowców. Na Księżycu jest tlen, a jego powierzchnia rdzewiejeCzytaj dalej

Jak będzie wyglądał proces zmian?


Jak zapewnia firma, Alior Bank chce dołożyć wszelkich starań, by proces przeniesienia kont klientów był płynny i bezpieczny dla klientów. Będzie to proces automatyczny, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek czynności dodatkowych przez użytkowników. Klienci dodatkowo otrzymają listy lub e-mail. We wiadomości znajdą wszelkie potrzebne informacje związane z przeniesieniem usług.
Jeszcze w październiku klienci T-Mobile Usługi Bankowe otrzymają szczegółową instrukcję, która rozjaśni klientom, w jaki sposób po raz pierwszy zalogować się do konta w Alior Bank.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chcą wysłać w kosmos "silos na mleko". Maszyna SpaceX uniosła się na wysokość 150 m [wideo]
  2. Fatalne wieści dla fanów Batmana. Odtwórca głównej roli zakażony
  3. Po 56 latach ciężkiej służby wróciła na Ziemię. Nagranie powrotu satelity OGO-1
  4. Niezwykłe odkrycie naukowców. Na Księżycu jest tlen, a jego powierzchnia rdzewieje

Następny artykuł