Techgame.pl
iPhone

https://pixabay.com/pl/photos/iphone-apple-phone-telefon-563067/

iPhone 12 może być sprzedawany bez ładowarki. Apple znów zaskakuje cały świat

1 Lipca 2020

Autor tekstu:

Albert Długoszewski

Udostępnij:

iPhone 12, telefon na który czekają miliony osób na świecie. Kolejny flagowiec Apple’a ma szansę żeby stać się przełomowym produktem. Wygląda na to, że tym razem nie chodzi o design, specyfikację techniczną tylko o to co znajdziemy w o

iPhone 12 to nowy flagowiec giganta z USA. Apple to producent, który może sobie pozwolić na więcej niż konkurencja. Nieważne co zrobią tworząc nowy produkt ich najwięksi fani są w stanie im to wybaczyć.

iPhone 12 bez ładowarki

iPhone 12 to telefon, który wzbudza wiele kontrowersji. Wyniki sprzedaży kolejnych modeli iPhona są niesamowicie wysokie. Apple jest jednym z liderów rynku smartfonów. Aktualnie nie zanosi się na to żeby taki stan rzeczy się zmienił. Każdy produkt od amerykańskiego giganta wyznacza trendy, którymi zmierza cała branża. Wyniki sprzedaży tylko potwierdzają zapotrzebowanie na kolejne generacja iPhona. Aktualnie cały świat czeka na telefon sygnowany numerem 12. Wydaje się, że sam producent również jest przekonany o tym, że klienci pozwolą mu na wszystko. Już jakiś czas temu pojawiły się wzmianki, że iPhone 12 będzie sprzedawany bez słuchawek. Według analityka Ming-Chi Kuo amerykański producent pójdzie jeszcze dalej. Uważa, że iPhone 12 będzie sprzedawany nie tylko bez słuchawek, ale również i ładowarki w zestawie. Informacja ta jest wręcz niebywała. Poza smartfonem w pudełko znajdziemy jedynie instrukcję obsługi oraz kabel Lightning - USB-C.

iPhone 12 może być tańszy niż 11

To samo źródło wskazuje również na jeszcze jeden ważny szczegół. Ma to być konsekwencja podjętej już jakiś czas temu decyzji. Smartfony Apple mają być tańsze, bardziej przystępne cenowo. Efekt marketingowy ma wyglądać bardzo korzystnie dla producenta. iPhone 12 w dniu premiery ma kosztować nie więcej, a nawet trochę mniej niż iPhone 11. Jest to oczywiście sztuczka producenta. Klienci będą musieli dokupić akcesoria, które normalnie były dodawane w zestawie początkowym. Według Apple jest to bezbolesne przejście nad większymi kosztami produkcji nowej generacji smartfonów, które dostosują się do standardu sieci 5G. Jak donoszą eksperci branży technologicznej, gigant ma powoli kończyć produkcję ładowarek 5W oraz 18W. Ma je zastąpić nowa ładowarka 20W. Będzie droższa, ale ma zapewnić dużo szybsze ładowanie.

Podobne artykuły

Astronauci na ISS

Technologie

Załoga misji Crew-1 powróciła na Ziemię. Wielki sukces SpaceX i NASA

Czytaj więcej >
London City Airport

Technologie

London City Airport wprowadza rewolucyjną technologię. Pierwsze duże lotnisko z cyfrową wieżą kontroli

Czytaj więcej >
Smartfon Cat S42 H+

Technologie

Idealne w czasie pandemii. Antybakteryjne smartfony już w sklepach

Czytaj więcej >
Smart

Technologie

Bielizna monitorująca nasz organizm. Inteligentne majtki wchodzą na rynek

Czytaj więcej >
Oculus Quest 2

Technologie

Gogle Oculus Quest 2 bez obowiązkowej integracji z Facebookiem. Prywatność jednak kosztuje

Czytaj więcej >
Mars

Technologie

Znamy datę lądowania nowego łazika na Marsie. Chiny idą jak burza

Czytaj więcej >