Techgame.pl
Screen z Cyberpunka 2077 przedstawiający bohatera patrzącego na żeńską NPC

Steam

Nie żartujemy. Cyberpunk 2077 będzie do kupienia w najpopularniejszej sieci sklepów spożywczych

4 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Łukasz Kopciński

Udostępnij:

Grę CD Projekt RED dostaniemy również podczas weekendowych zakupów spożywczych w Lidlu. Sklep poinformował o dostępności jednej z najgłośniejszych premier roku. Podano dzień rozpoczęcia sprzedaży oraz ceny poszczególnych wydań.

  • Cyberpunk 2077 pojawi się w Lidlu nieco po światowej premierze

  • Cieszy szeroka dostępność gry CDP RED

  • Interesującym ruchem jest umieszczenie pudełek przy kasach

Cyberpunk 2077 pojawi się nie tylko w elektronicznych marketach. Produkcja CD Projekt RED trafi także na półki popularnej sieci sklepów Lidl.

Cyberpunk 2077 w Lidlu w standardowych cenach 

Lidl zaoferuje Cyberpunka 2077 w wersjach na PlayStation 4, XBOX One oraz PC. Konsolowe egzemplarze wyceniono na 269 złotych, a za edycję pecetową trzeba będzie zapłacić 219 złotych. Sklep informuje, że grę udostępni do sprzedaży w sobotę 12 grudnia

Lidl przegrywa w kategorii szybkości pojawienia się produkcji w ofercie, bowiem premiera gry wyznaczona jest na 10 grudnia. Jeśli chodzi o cenę na tle innych sprzedawców, to także nie jest ona atrakcyjniejsza na rynku.

O ile wersja na komputery nie odbiega od cen wersji pudełkowych, tak można znaleźć w Internecie znacznie korzystniejsze propozycje wydań konsolowych. Tutaj mowa o różnicy sięgającej do 30 złotych.

Cieszy natomiast szeroka dostępność, która może dodatkowo spopularyzować tytuł. Na korzyść przemawia również fakt, iż pudełko dostaniemy od ręki w licznych marketach popularnej sieci sklepów.

Sieć zalewa fala informacji na temat głośnego miksu strzelanki i RPG. Niedawno poznaliśmy zaktualizowane wymagania sprzętowe. Potem podzielono się też danymi na temat możliwości wcześniejszej instalacji gry na każdej z platform. Udostępniono także dokładną datę zniesienia blokady uruchomienia Cyberpunka

Niedawno ostrzegaliśmy również przed spoilerami, które niewątpliwie będą coraz obficiej występowały w Internecie. Pozytywnym aspektem wczesnego dostępu do gry przez niektórych szczęśliwców są jednak przecieki odnośnie wymogu pobrania premierowego patcha. Jak dowiedzieliśmy się ostatnio, zawartość łatająca produkcję CDP RED może ważyć ponad 43 GB.

Cyberpunka 2077 dostaniemy przy kasie 

Co ciekawe pudełka będzie można znaleźć przy kasach. Może to być związane z ograniczeniem wiekowym, które według klasyfikacji PEGI wynosi 18+ lub obawą przed kradzieżami. 

Amerykańska organizacja ESRB, która również ocenia treść gier w odniesieniu do młodszych odbiorców, też przyznała znaczek tylko dla dorosłych. W uzasadnieniu wymienia występujące w grze krew i brutalną przemoc, wulgarność, używki, nagość oraz seks. Może się zatem okazać, że kasjer w przypadku wątpliwości co do wieku klienta nie sprzeda gry nieletnim.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >