Screen z Cyberpunka 2077 przedstawiający bohatera patrzącego na żeńską NPC
Źródło: Steam

Nie żartujemy. Cyberpunk 2077 będzie do kupienia w najpopularniejszej sieci sklepów spożywczych

Łukasz KopcińskiŁukasz Kopciński
4 Grudnia 2020

Grę CD Projekt RED dostaniemy również podczas weekendowych zakupów spożywczych w Lidlu. Sklep poinformował o dostępności jednej z najgłośniejszych premier roku. Podano dzień rozpoczęcia sprzedaży oraz ceny poszczególnych wydań.

  • Cyberpunk 2077 pojawi się w Lidlu nieco po światowej premierze
  • Cieszy szeroka dostępność gry CDP RED
  • Interesującym ruchem jest umieszczenie pudełek przy kasach

Cyberpunk 2077 pojawi się nie tylko w elektronicznych marketach. Produkcja CD Projekt RED trafi także na półki popularnej sieci sklepów Lidl.

Przechadzali się po parku i nagle zapadła się ziemia. Zamarli gdy zobaczyli, co jest w tuneluPrzechadzali się po parku i nagle zapadła się ziemia. Zamarli gdy zobaczyli, co jest w tuneluCzytaj dalej

Cyberpunk 2077 w Lidlu w standardowych cenach

Lidl zaoferuje Cyberpunka 2077 w wersjach na PlayStation 4, XBOX One oraz PC. Konsolowe egzemplarze wyceniono na 269 złotych, a za edycję pecetową trzeba będzie zapłacić 219 złotych. Sklep informuje, że grę udostępni do sprzedaży w sobotę 12 grudnia.

Lidl przegrywa w kategorii szybkości pojawienia się produkcji w ofercie, bowiem premiera gry wyznaczona jest na 10 grudnia. Jeśli chodzi o cenę na tle innych sprzedawców, to także nie jest ona atrakcyjniejsza na rynku.

Teksty wybrane dla Ciebie:

O ile wersja na komputery nie odbiega od cen wersji pudełkowych, tak można znaleźć w Internecie znacznie korzystniejsze propozycje wydań konsolowych. Tutaj mowa o różnicy sięgającej do 30 złotych.

Cieszy natomiast szeroka dostępność, która może dodatkowo spopularyzować tytuł. Na korzyść przemawia również fakt, iż pudełko dostaniemy od ręki w licznych marketach popularnej sieci sklepów.

Nie żartujemy. Cyberpunk 2077 będzie do kupienia w najpopularniejszej sieci sklepów spożywczychNie żartujemy. Cyberpunk 2077 będzie do kupienia w najpopularniejszej sieci sklepów spożywczychCzytaj dalej

Sieć zalewa fala informacji na temat głośnego miksu strzelanki i RPG. Niedawno poznaliśmy zaktualizowane wymagania sprzętowe. Potem podzielono się też danymi na temat możliwości wcześniejszej instalacji gry na każdej z platform. Udostępniono także dokładną datę zniesienia blokady uruchomienia Cyberpunka.

Niedawno ostrzegaliśmy również przed spoilerami, które niewątpliwie będą coraz obficiej występowały w Internecie. Pozytywnym aspektem wczesnego dostępu do gry przez niektórych szczęśliwców są jednak przecieki odnośnie wymogu pobrania premierowego patcha. Jak dowiedzieliśmy się ostatnio, zawartość łatająca produkcję CDP RED może ważyć ponad 43 GB.

iPhone z ogromną luką w bezpieczeństwie. Można zupełnie stracić kontrolę nad telefonemiPhone z ogromną luką w bezpieczeństwie. Można zupełnie stracić kontrolę nad telefonemCzytaj dalej

Cyberpunka 2077 dostaniemy przy kasie

Co ciekawe pudełka będzie można znaleźć przy kasach. Może to być związane z ograniczeniem wiekowym, które według klasyfikacji PEGI wynosi 18+ lub obawą przed kradzieżami.

Amerykańska organizacja ESRB, która również ocenia treść gier w odniesieniu do młodszych odbiorców, też przyznała znaczek tylko dla dorosłych. W uzasadnieniu wymienia występujące w grze krew i brutalną przemoc, wulgarność, używki, nagość oraz seks. Może się zatem okazać, że kasjer w przypadku wątpliwości co do wieku klienta nie sprzeda gry nieletnim.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Wielka radość w domu Adama Małysza, posypały się gratulacje
  2. Udała, że zasnęła. Jej golden retriever zrobił coś niesamowitego
  3. PlayStation właśnie skończyło 26 lat. W co graliście na legendarnej konsoli?
  4. Cyberpunk 2077 już dotarł do pierwszych graczy. CD Projekt ostrzega, za złamanie zakazu grożą surowe kary
  5. Pamiętasz tego "psiaka"? AIBO doczekał się brata, który kosztuje krocie
  6. Dziewczyna Milika bez ubrań przed tysiącami Polaków. Gorące zdjęcie (FOTO 18+)
  7. Odbędą się masowe kontrole. Każdy może otrzymać mandat, dotkliwe kary

Następny artykuł