Techgame.pl
Kadr z gry Oddworld: New 'n' Tasty

igdb.com

Legendarna platformówka za darmo w Epic Games Store. Oferta ważna tylko przez 24h

18 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Gabriela Sicińska

Udostępnij:

Drugiego dnia Świątecznej Wyprzedaży Epic Games Store w prezencie gracze dostają platformówkę, która była jednym z fenomenów lat 90. ubiegłego wieku. Epic oferuje nam jej odświeżoną wersję, wydaną z okazji 15-lecia gry. Mowa oczywiści

 • Świąteczna Wyprzedaż Epic Games Store trwa

 • Darmową grą na dziś jest Oddworld: Abe's Oddysee New ‘n’ Tasty

 • Gracze otrzymują też darmowy kupon na zakupy w sklepie

 • Prezentujemy kilka godnych uwagi gier objętych promocją

Epic Games kolejny rok z rzędu rzuca w nas darmowymi grami w okresie świątecznym. Promocja składa się z 15 tajemniczych gier, które dostępne będą przez 24 godziny od udostępnienia. Oferta zmienia się codziennie o godzinie 17:00 i potrwa aż do 31 grudnia.

Kolejna darmowa gra od Epica

Wiele było spekulacji i rzekomych przecieków odnośnie listy gier, które Epic Games udostępni graczom za darmo w kolejnych dniach trwania promocji. Ostatecznie stanęło na tym, że wczorajsze rozpoczęcie Świątecznej Wyprzedaży powitało nas darmową symulacją budowania miasta - Cities Skylines.

Oddworld: Abe's Oddysee New ‘n’ Tasty

Dziś czas na kolejny tytuł, który przeniesie nas do ducha gier lat 90. Jest to wydana w 2014 roku (wówczas tylko na konsolę PS4) gra pod tytułem Oddworld: Abe's Oddysee New ‘n’ Tasty. Jest to klasyczna platformówka na dwuwymiarowym planie z trójwymiarowymi modelami postaci i przedmiotów.

W grze wcielamy się w tytułowego Abe’a, który próbuje uratować siebie i swoich przyjaciół z rąk przedstawicieli wrogiej rasy Glukkonów. Rasa głównego bohatera została zniewolona i przymuszona do ciężkich robót, w dodatku chodzą plotki, że zaborcy planują ich pożreć. Wówczas Abe podejmuje trudną próbę ucieczki i uwolnienia swoich pobratymców.

Gracze dostają darmowy kupon na zakupy

Codzienne darmowe gry to jedno, lecz mamy także trwającą równolegle wyprzedaż w sklepie Epica. Zniżki sięgnęły w niektórych przypadkach pułapu 75%, co więcej na starcie gracze otrzymują kupon zniżkowy, który pozwoli kupić gry jeszcze taniej. Jednakże, by wykorzystać kupon, trzeba spełnić pewien warunek.

Kupon można odebrać za samo zalogowanie się w sklepie Epic Games. Schody zaczynają się w momencie, gdy chcemy z niego skorzystać. Kupon uprawnia nas do zniżki na kolejną grę, wynoszącej 40 złotych. W regulaminie promocji jest jednak zapis, który pozwala skorzystać z niego tylko przy zakupie gry o koszcie minimum 59,99 zł.

Perełki na wyprzedaży Epic Games Store

W skrócie, by skorzystać z kuponu i obniżyć cenę o 40 zł, musimy kupić grę, która bazowo kosztuje minimum 59,99. Co oznacza, że uwzględniając zniżkę, musimy dopłacić jeszcze przynajmniej 19,99 zł. Niekiedy bywa to frustrujące, ale wciąż można znaleźć wiele ciekawych ofert.

Najciekawsze oferty Świątecznej Wyprzedaży (podane ceny to ostateczny koszt gry po skorzystaniu z kuponu):

 • Pillars of Eternity: Definitive Edition - 29,50 zł

 • Star Wars: Squadrons - 67,94 zł

 • Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 - 81,50 zł

 • Death Stranding - 84,95 zł

 • Disco Elysium - 43,40 zł

 • GTA V Premium Edition - 24,99 zł

 • Hades - 49,99 zł

Oczywiście godnych uwagi gier objętych świąteczną promocją jest znacznie więcej. Zachęcamy więc do samodzielnej eksploracji wyprzedaży oraz codziennych wizyt w sklepie Epica, żeby zgarnąć wszystkie darmowe gry.

Podobne artykuły

cod warzone

Gry

Streamer chce zapłacić twórcom CoD: Warzone 10 tysięcy dolarów za banowanie cheaterów

Czytaj więcej >
play at home

Gry

Darmowe gry od Sony. Gigant przeznacza miliony dolarów na pomoc

Czytaj więcej >
Team Fortress 2

Gry

Zmarł Rick May - głos Żołnierza z Team Fortress 2

Czytaj więcej >
valorant

Gry

Valorant powoduje spadki płynności w innych grach. Riot się tłumaczy

Czytaj więcej >
crysis

Gry

Crysis Remaster czy nowa część? Powstawanie gry niemal pewne

Czytaj więcej >
the pope

Gry

Polskie studio zapowiada kontrowersyjny tytuł. Symulator papieża już w wkrótce

Czytaj więcej >