Techgame.pl
Peaky Blinders - fragment z gry.

flickr

By the order of the FuturLab. Zwiastun i data premiery gry na podstawie serialu Peaky Blinders

31 Lipca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Serial Peaky Blinders szturmem wziął światową widownię. Teraz przyszedł czas na graczy. Już w przyszłym miesiącu swoją premierę będzie miała gra Peaky Blinders: Mastermind.

Za stworzenie gry odpowiedzialne jest niezależne studio FuturLab, które wcześniej rozgłos zyskało dzięki produkcji Velocity oraz Velocity 2X.

Poczuj się jak gangster z lat 20.

Peaky Blinders opowiada historię angielskiej rodziny z korzeniami w lokalnej cyganerii, która utrzymuje się ze sportowych zakładów. Synowie zarządzający biznesem mają jednak większe ambicje i szybko wplątują się w konszachty z lokalnymi gangsterami, dzięki którym, lub może lepiej, których kosztem udaje im się rozwinąć własny biznes na ogromną skalę. Świat przedstawiony w serialu jest brutalny, przepełniony bolesnymi wspomnieniami o wojnie i cenie, jaką członkowie gangu ponieśli za wstąpienie na ścieżkę bezprawia. Teraz to wszystko będziemy mogli poczuć na własnej skórze, a wszystko dzięki grze Peaky Blinders: Mastermind.

Peaky Blinders: Mastermind – wkrocz w świat gangsterów

Pierwsze informacje na temat najnowszej gry od studia FuturLab dochodziły do nas już w kwietniu. Po kilku miesiącach względnej ciszy, producent postanowił podzielić się z nami nowym zwiastunem gry oraz datą premiery. Ta ustalona została na 20 sierpnia. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Produkcja jest już dostępna w przedsprzedaży w sklepie Steam za 71,99 zł (cena obejmuje 20% obniżkę).

Rozgrywka i zwiastun

Na najnowszym zwiastunie możemy zapoznać się z mechaniką rozgrywki. Peaky Blinders: Mastermind to gra w rzucie izometrycznym i dość kreskówkowej animacji. Ma to swoje plusy, ponieważ dzięki temu gra się szybko nie zestarzeje i nie będzie miała wygórowanych wymagań sprzętowych. Według informacji zamieszczonych na platformie Steam, gra będzie wymagała minimalnie procesora Intel i5-760, 8 GB pamięci RAM oraz karty graficznej GeForceGTX 760. Zwiastun z gry możecie obejrzeć poniżej.

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Logo Xbox

Gry

Jak grać w chmurze dzięki Xbox Game Pass?

Czytaj więcej >
Monster Slayer

Gry

Premiera nowego Wiedźmina tuż za rogiem. Co wiemy o The Witcher: Monster Slayer?

Czytaj więcej >
Netflix

Gry

Netflix wchodzi w świat gamingu? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
Wildstar

Gry

Gry, które umarły. Pamiętacie te tytuły MMORPG?

Czytaj więcej >
Heroes of might and Magic 3

Gry

Nieśmiertelne gry. Nadal w nie gramy pomimo upływu lat

Czytaj więcej >
Deathloop

Gry

5 najciekawszych tytułów z tegorocznego State of Play. Premiery tuż za rogiem!

Czytaj więcej >