Dying Light 2
Źródło: The TeCake

Dying Light 2 - kiedy premiera gry od polskiej wytwórni Techland?

Krystian MowelKrystian Mowel
1 Czerwca 2020

Twórcy gry Dying Light 2 twierdzą, iż gra znajduje się już w końcowym etapie produkcji i niedługo poznamy jej datę premiery. Polskie studio Techland spotkało się ostatnio z falą krytyki po informacjach mówiących o tym, że Dying Light 2 może nie ukazać się w tym roku.

Specjaliści od PR firmy twierdzą, że Dying Light 2 odważnie zmierza ku ostatniemu etapowi tworzenia gry.

Dying Light 2 już zadebiutuje już wkrótce

W ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się o anonimowym wywiadzie jednego z członków zespołu Techland, który krytykował atmosferę pracy oraz stan rozwoju wspomnianej gry. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać Aleksandra Sondej (menadżer PR) oraz Tymon Smektała (główny projektant), którzy zdradzili trochę szczegółów dotyczących Dying Light 2. Według przestawionych przez nich informacji wynika, iż gra już wkrótce zostanie ukończona i trafi do graczy.

Wiele nieporozumień i plotek

Wyżej wymienieni członkowie ekipy Techlandu zaprzeczyli również plotkom, które powstały po słynnej rozmowie z anonimowym źródłem, które zostało opublikowane na łamach portalu Gamedev. Według Aleksandry Sondej, wszystko od samego początku przebiega zgodnie z planem, przynajmniej przez większość czasu, gdyż jak wiadomo jakieś utrudnienia zawsze się pojawiają. Specjalistka od PR firmy zaprzeczyła również pogłoskom mówiącym o tym, iż Microsoft planuje wykupić Techland i przejąć produkcję gry.

Następny artykuł