Fast and Furious Crossroads
Źródło: GamingSociety

Pierwszy zwiastun gry Fast & Furious Crossroads. Znamy datę premiery

Krystian MowelKrystian Mowel
1 Czerwca 2020

Slightly Mad Studios uchylili rąbka tajemnicy i przedstawili pierwszy, gameplayowy zwiastun gry Fast & Furious Crossroads, inspirowanej kultowym filmem w Polsce znanym pod nazwą „Szybcy i wściekli”. Twórcy serii Project Cars są przekonani, że ich gra zaciekawi setki tysiący graczy.

Czy nie marzyłeś o tym, aby wcielić się w najpopularniejsze postacie z tego niezwykle znanego filmu i wykonywanie akrobacji samochodowych tak jak Dominic Toretto.

Przeżyj film w grze wideo

Świat gier wideo i popkultury przenika się wzajemnie od lat, chociaż zazwyczaj to producenci filmowi tworzą swoje produkcje na podstawie gier. Tym razem studio Slightly Mad Studios postanowiła podjąć wyzwanie i stworzyć grę na podstawie kultowego filmy Fast & Furious. Jest to gra wyścigowa o niezwykłej dynamice i zmienności fabuły. To pozycja obowiązkowa szczególnie dla fanów serii filmowej, którzy będą kolejny raz chcieli przeżyć przygodę wraz z Dominicem, Letty oraz Romanem.

Fast & Furious Crossroads – opis gry

W trybie single player czeka nas mnóstwo zadań do wykonania w przeróżnych zakątkach globu: od Aten po Maroko. Jak twierdzą producenci, fabuła gry jest bardzo dopracowana i z pewnością przypadnie do gustu wielu graczy. Nie zapomniano również o trybie multiplayer, ale gameplay z rozgrywki online nie jest pokazany na zapowiedzi. Premiera gry przewidywane jest na 7 sierpnia, a ma ona pojawić się na PC, PlayStation4 oraz Xbox One.

Następny artykuł