Xbox Game Pass
Źródło: PureXbox

Jedenaście tytułów opuści ofertę Xbox Game Pass – zagraj przed wygaśnięciem!

Krystian MowelKrystian Mowel
1 Czerwca 2020

Microsoft ogłosił listę gier, które już w czerwcu opuszczą ofertę Xbox Game Pass. Należy do niej aż jedenaście pozycji. Jeśli chcieliście zagrać w którykolwiek z nich, to macie ostatnią szansę, aby tego dokonać.

Gry mają zostać wyłączone z usługi stopniowo, w niewielkich odstępach czasowych. Ich miejsce oczywiście zajmą inne produkcje.

Xbox Game Pass kurczy się

Według informacji, które przekazuje serwis Pure Xbox, użytkownicy korzystający z oferty abonamentu Xbox Game Pass, już niedługo stracą możliwość korzystania z 11 tytułów gier. Informacja pochodzi bezpośrednio z aplikacji Microsoftu, gdzie podawana są najważniejsze nowinki. Nie podano dokładnej daty, jednak dziennikarze przypuszczają, że stanie się to maksymalnie do 15 czerwca.

Xbox Game Pass strzałem w dziesiątkę

Od momentu pojawienia się abonamenty Xbox Game Pass Microsoft czerpie ogromne zyski. Ilość graczy korzystających z tej oferty stale rośnie, a sami producenci coraz chętniej włączają swoje gry do darmowego okresu próbnego. Koszt również jest niewielki, gdy pierwszy miesiąc korzystania z usługi wynosi zaledwie 4 zł! Później kwota ta wzrasta do 15 złotych miesięcznie.

Oto dokładna lista gier, które opuszczą abonament Xbox Game Pass:

· Book of Demons (PC)
· Everspace (Xbox One)
· Resident Evil: revelations (Xbox One, PC)
· Riptide GP: Renegade (PC, Xbox One)
· Riverbond (PC, Xbox One)
· Samorost 3 (PC)
· Screamride (Xbox One)
· SUPERHOT (PC, Xbox One)
· Supermarket Shriek (Xbox One)
· The Last Door: Season 2 (PC)
· The Stillness of the Wind (PC)

Następny artykuł