Project CARS 3
Źródło: Twitter

Pierwsze materiały z Project CARS 3. Slightly Mad Studios prezentuje grę wyścigową

Krystian MowelKrystian Mowel
4 Czerwca 2020

Slightly Mad Studios przedstawiło pierwszy zwiastun gry wyścigowej – Project CARS 3. Szczególnie zadowoleni powinni być fani szybkiej i dynamicznej jazdy, gdyż w tej produkcji z pewnością tego nie zabraknie. Gra ma zawitać na konsole już latem.

Wczoraj po godzinie 19:00 udostępniono pierwszy zwiastun Project CARS 3, a chwilę później deweloperzy potwierdzili datę premiery – gra ma pojawić się jeszcze w to lato.

Project CARS 3 – zwiastun

Pierwszy trailer produkcji Slightly Mad Studios pozwala nam przyjrzeć się kilku przejazdom, którym nie brakuje prędkości, dynamiki i niesamowitych manewrów. Wydaje się, że gra będzie toczona w zawrotnym tempie, co jak najbardziej pasuje do tego rodzaju produkcji. Niestety, sądząc po trailerze, na przełomową zmianę oprawy graficznej będziemy musieli poczekać, aż na rynku pojawią się konsole nowej generacji, które zdecydowanie zwiększą możliwości producentów.

Duchowy następca Need For Speed: Shift

Producenci przykuwają naszą uwagę do trybu kariery, który w Project CARS 3 ma być znacząco rozbudowany, zapewniając więcej wyzwań i questów do wykonania. Nie zabraknie również dynamicznych zadań, która zachęcają gracza np. do idealnego pokonywania kolejnych zakrętów. Pod tym względem Project CARS 3 ma być bardzo podobne do NFS: Shift, czego nie kryją sami producenci. Gra ma pojawić się na Xbox One, PlayStation 5 i PC, a jej premiera odbędzie się jeszcze tego lata.

Następny artykuł