Techgame.pl
The Sims 4 Eko życie

www.ea.pl

The Sims 4: Życie eko. Electronic Arts ogłasza nowy dodatek do gry

7 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Electronic Arts ogłosiło premierę kolejnego płatnego dodatku do gry The Sims 4, który ma wzbogacić rozgrywkę. Tym razem EA Maxis postawiło na panujące trendy i już niedługo gracze będą mogli toczyć życie swoich Simów w ekologicznym stylu.

 The Sims to kultowa gra, o której słyszała prawdopodobnie każda osoba związana ze środowiskiem gier wideo. Electronic Arts ciągle stara się zachęcać graczy do zainteresowania swoją produkcją, udoskonalając ją o nowe dodatki. Tym razem twórcy postawili na ekologiczny styl życia, który ma zachęcić miłośników gry do przełożenia zachowań Simów na swoje prywatne życie.

The Sims 4: Życie eko – co nowego?


Jak zapewniają twórcy, nasze Simy zaczną wreszcie dbać o środowisko i otaczająca harmonię naturalną. Nowy dodatek do gry wprowadza wiele ciekawych elementów związanych z ochroną środowiska. Między innymi przedmioty takie jak panele słoneczne, turbiny wiatrowe czy też całkiem nowe ogródki, dzięki którym gracze mogą samodzielnie produkować żywność – wszystko oczywiście w imię zasady zero waste. Nie zabraknie również tematów takich jak recykling odpadów czy działalność aktywistyczna na rzecz środowiska

Dodatek do gry The Sims 4 z przesłaniem


Oprócz tego, że dodatek The Sims 4: Życie Eko zapowiada się naprawdę ciekawie z perspektywy gracza, to dodatkowo niesie ze sobą przesłanie. Twórcy gry starają się przekazać ekologiczne wartości i nawyki, do których warto się stosować również w naszym życiu, nie tylko naszych Simów. Dodatek ma trafić na platformy PC, PlayStation4 oraz Xbox One już 5 czerwca.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >