The Sims 4 Eko życie
Źródło: www.ea.pl

The Sims 4: Życie eko. Electronic Arts ogłasza nowy dodatek do gry

Krystian MowelKrystian Mowel
7 Maja 2020

Electronic Arts ogłosiło premierę kolejnego płatnego dodatku do gry The Sims 4, który ma wzbogacić rozgrywkę. Tym razem EA Maxis postawiło na panujące trendy i już niedługo gracze będą mogli toczyć życie swoich Simów w ekologicznym stylu.


The Sims to kultowa gra, o której słyszała prawdopodobnie każda osoba związana ze środowiskiem gier wideo. Electronic Arts ciągle stara się zachęcać graczy do zainteresowania swoją produkcją, udoskonalając ją o nowe dodatki. Tym razem twórcy postawili na ekologiczny styl życia, który ma zachęcić miłośników gry do przełożenia zachowań Simów na swoje prywatne życie.

The Sims 4: Życie eko – co nowego?

Jak zapewniają twórcy, nasze Simy zaczną wreszcie dbać o środowisko i otaczająca harmonię naturalną. Nowy dodatek do gry wprowadza wiele ciekawych elementów związanych z ochroną środowiska. Między innymi przedmioty takie jak panele słoneczne, turbiny wiatrowe czy też całkiem nowe ogródki, dzięki którym gracze mogą samodzielnie produkować żywność – wszystko oczywiście w imię zasady zero waste. Nie zabraknie również tematów takich jak recykling odpadów czy działalność aktywistyczna na rzecz środowiska

Dodatek do gry The Sims 4 z przesłaniem

Oprócz tego, że dodatek The Sims 4: Życie Eko zapowiada się naprawdę ciekawie z perspektywy gracza, to dodatkowo niesie ze sobą przesłanie. Twórcy gry starają się przekazać ekologiczne wartości i nawyki, do których warto się stosować również w naszym życiu, nie tylko naszych Simów. Dodatek ma trafić na platformy PC, PlayStation4 oraz Xbox One już 5 czerwca.

Następny artykuł