Techgame.pl
FIFA 21

easports.com

FIFA 21: Dariusz Szpakowski zapowiada wiele nowości

11 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Epidemia koronawirusa nie tylko wstrzymała rozgrywki piłkarskie na całym świecie, ale postawiła też wiele pytań na temat tego, jak będzie wyglądała FIFA 21. EA Sports przygotowuje premierę kolejnej części symulatora piłki nożnej, a Dariusz Szpakowski zapo

Popularny komentator sportowy, który z serią gier FIFA współpracuje już od wielu lat twierdzi, że kolejna edycja może zaskoczyć szerokie grono fanów. Mimo wszystko entuzjaści cyfrowej wersji najpopularniejszego sportu na świecie podchodzą do tych informacji z dużym sceptycyzmem.

FIFA 21 – co przygotowuje EA Sports?


Wszystko wskazuje na to, że najnowszy symulator piłki nożnej od Electronic Arts zostanie oficjalnie zapowiedziany w nocy z 11 na 12 czerwca, podczas planowej konferencji EA Play. Wielu fanów serii zadaje sobie pytanie o nowości w grze, czy jednak po raz kolejny otrzymają „odgrzewany kotlet”. Osoby śledzące postęp, jaki EA Sports czyni na przestrzeni ostatnich lat mogą być pozytywnie zaskoczone. Tak przynajmniej twierdzi Dariusz Szpakowski, który na pytanie prowadzących w programie „Misja Futbol” odpowiedział – „będzie sporo nowości”. Legendarny komentator już miał przyjemność współpracować z EA Sports w ramach tworzenia komentarza do gry FIFA 21.

FIFA wciąż niegotowa na scenę e-sportową?

Pomimo ciekawej deklaracji Szpakowskiego, wielu graczy twierdzi, że FIFA powoli będzie traciła dominację na rynku symulatorów piłkarskich. Gamerzy sądzą, iż w ostatnich latach EA chwali się wieloma nowinkami takimi jak całkowicie innowacyjne tryby gry, które cieszą się praktycznie zerowym zainteresowaniem. Szczególnie rozgoryczeni są miłośnicy trybu Ultimate Team, który skarżą się na fatalne serwery do gry online oraz zbyt duży wpływ czynnika losowego na rozgrywkę. Niedopracowane szczegóły są szczególnie widoczne podczas rozgrywek profesjonalnych graczy, którzy aż do bólu próbują wykorzystywać bugi w grze. Czy FIFIE 21 uda zmazać się nieprzyjemny posmak, który pozostawiły dwie ostatnie edycje? Przekonamy się o tym już wkrótce.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >